Gratis

REPREZENTANT VANZARI PLAFARE

FITERMAN PHARMA
3 poziții

Candidatul Ideal

Dacă...
• Îţi doreşti să lucrezi pentru cel mai dinamic producător de medicamente, suplimente alimentare, dispozitive medicale, dermatocosmetice şi cosmetice din România
• Ai talent în a vinde şi eşti convingător în prezentarea produselor având minim 1 an experinţă în aria de business plafare/magazine naturiste şi cel puţin 2 ani în vânzări
• Cunoşti tehnicile necesare pentru mercantizarea produselor şi stăpânești bine regulile mercantizării, pentru a face produsele vizibile și atractive pentru cumpărători
• Ai o atitudine pozitivă, proactivă şi comunici-relaţionezi uşor cu clienţii, atenţie distributivă, simţ pentru detaliu semnificativ, capacitate rapidă de decizie
• Te interesează să ai un job care să te motiveze să te dezvolţi profesional
• Cauţi respect din partea angajatorului şi oferi respect colegilor

Te vei bucura de...
• Pachet salarial corelat cu performanţele individuale şi de echipă
• Bonus de performanţă
• Instrumente de lucru – maşina de serviciu, laptop, telefon
• Discount la achiziţionarea produselor Fiterman Pharma de pe https://shopfiterman.ro/
• Lucrul într-o echipă dornică să te integrezi şi adaptezi unui domeniu concurenţial
• Libere de sărbători
• Mediu de lucru sănătos

Descrierea jobului

Poți realiza cu succes...
• Realizarea planului de vânzări şi a profitului din vânzări în zona de acoperire, în fiecare lună
• Prospectarea în permanenţă a pieţei în vederea identificării de noi clienţi şi a creşterii cotei de piaţă a produselor
• Implementarea acţiunilor de mercantizare conform strategiei de marketing
• Urmărirea încasării comenzilor în zona de acoperire
• Întocmirea de rapoarte privind situaţia vânzărilor, concurenţei, noile trenduri pe piaţă
• Perfecţionarea continuă a pregătirii profesionale prin participarea la activităţile specifice organizate de angajator

Perseverența, pasiunea și dedicarea sunt motoarele care ne definesc activitatea de peste 29 de ani și care, alături de principiile pe care ne-am angajat să le respectam încă de la înființare, în 1995 - CALITATE, ECHIPĂ, DEZVOLTARE – ne-au transformat în cel mai dinamic producător român din aria medicală: producător de medicamente, dispozitive medicale, suplimente alimentare, dermatocosmetice și cosmetice.

În activitatea noastră suntem mereu inspirați de pacienți pentru a crea produse inovative adecvate nevoilor acestora. Tocmai de aceea, punem întotdeauna preț pe inovație și cercetare, având o echipă formată din specialiști în farmacie, medicină, biochimie și bioinginerie medicală. Împreună am creat, dezvoltat și produs peste 250 de produse care acoperă 20 arii terapeutice.

Iar povestea noastră nu are sfârșit. Pentru că viitorul ne va ține permanent conectați la ultimele tendințe din domeniul farmaceutic și medical pentru a oferi pacienților noștri cele mai bune soluții terapeutice.
Publicat 7 Mart. 2024 Reactualizat 4 Apr. 2024 Expiră 6 Apr. 2024