Gratis

Reprezentant vanzari piese turisme- Bucuresti

Augsburg International Impex

Candidatul Ideal

- Experienta in domeniul vanzarilor in segmentul pieselor auto.
- Carnet de conducere categoria B.
- Studii medii/superioare.
- Cunostinte operare PC (Microsoft Word, Excel, Outlook).
- Abilitati de comunicare verbala si scrisa, abilitati de negociere, atentie distributiva, atentie la detalii, capacitatea de a lua rapid decizii, gandire analitica, atitudine pozitiva.
- Buna cunoastere a mediului concurential si de afaceri in zona Bucuresti, Ploiesti, Targoviste.

Descrierea jobului

- Asigura realizarea si implementarea strategiei de vanzare a produselor companiei in zona alocata si la clientii din aria de responsabilitate;
- Asigura realizarea obiectivelor valorice si cantitative stabilite prin planul de vanzari pentru zona alocata;
- Efectueaza vizite la sediul clientilor din portofoliu;
- Negociaza contractele si conditiile comerciale cu clientii aflati in portofoliul sau;
- Implementeaza si supravegheaza derularea activitatilor promotionale.

Oferta – Bonusuri – Beneficii:
- Pachet salarial motivant si Tichete de masa;
- Masina, laptop si telefon de serviciu;
- Bonusuri in functie de perfomanta;
- Posibilitatea de dezvoltare a carierei.

Augsburg International este unul dintre principalii importatori și distribuitori de piese auto, uleiuri, elemente de tuning, accesorii, echipamente și utilaje pentru service, lider in Romania pe segmentul de piese originale și elemente de caroserie aftermarket. Augsburg International isi propune să atingă perfecțiunea germană prin calitatea produselor și serviciilor oferite de echipa și partenerii săi, prezentandu-se ca un concept de business inovator, etic și de succes, un model de urmat pe piața auto din Romania.

Publicat 29 Febr. 2024 Reactualizat 29 Febr. 2024 Expiră 30 Mart. 2024