Gratis

Reprezentant vanzari piese pentru utilaje agricole

SC MUNAX SRL

Candidatul Ideal

  • calitati excelente de comunicare si negociere;
  • cunosterea sectorului agricol
  • experienta in vanzari directe;
  • cunostinte bune operare PC;
  • cunostinte in domeniul pieselor de schimb sau a utilajelor agricole;
  • cunostinte de limba engleza - nivel mediu;
  • permis de conducere cat. B;
  • disponibilitate la deplasari;
  • persoana organizata
  • Avantaj:
  • experienta in vanzarea pieselor/utilajelor
  • cunostinte tehnice si de identificare piese

Descrierea jobului

  • administreaza si dezvolta portofoliul de clienti in zona arondata (Prahova si adiacent)
  • prezinta, promoveaza si vinde produsele in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale societatii;
  • stabileste si participa la intalnirile cu clientii;
  • participa la negocieri, monitorizeaza derularea contractelor;
  • cunoaste temeinic caracteristicile produselor comercializate;
  • urmareste realizarea planului de vanzari
  • propune, participa si se implica activ in actiuni de promovare (ex: organizarea de demonstratii in teren, expozitii)
Beneficii:

Posibilitatea de a lucra intr-un mediu profesionist, atractiv, dinamic si prietenos

Posibilitatea de perfectionare permanenta sustinuta de companie;

Pachet salarial atractiv, in functie de experienta, la care se adauga comisioane din vanzari;

Masina de serviciu;

Laptop si telefon de serviciu;

Bonuri de masa
Asigurare de viata
Pachet servicii medicale Medlife

Infiintata in 2003, MUNAX este o companie cu capital strain privat care are ca principalale activitati comercializarea utilajelor agricole, furnizarea pieselor de schimb si service.

Cele 14 puncte de lucru, uniform distribuite pe intreg teritoriul Romaniei, asigura legatura permamenta cu clientii din agricultura si din alte domenii.

Publicat 29 Mart. 2024 Reactualizat 28 Apr. 2024 Expiră 28 Apr. 2024