Gratis

REPREZENTANT VANZARI PENTRU ZONELE ALBA, DEVA SI SIBIU

SC Global Plast SRL

Candidatul Ideal

Ne marim echipa de Agenti vanzari provincie (TT) - FMCG!

Descrierea jobului

  • Vei promova si vei vinde produse comercializate de Global Plast Grup, atat brandurile proprii cat si alte branduri;
  • Vei intretine si dezvolta portofoliul de clienti;
  • Vei urmari realizarea planului de vanzari lunar, trimestrial, anual;
  • Vei participa la negocieri, intocmiri de contracte si vei monitoriza derularea si finalizarea acestora;
  • Te vei perfectiona si dezvolta in echipa unui lider de vanzari.

Pachet de beneficii oferit:
  • Contract individual de munca pe perioada nedeterminata;
  • Salariu net + tichete de masa 40lei/ zi lucratoare
  • Bonusuri stimulative, in functie de realizari,
  • Cazare
  • Diurna
  • Program L-V : 8:30-17:30/ 1h pauza de masa inclusa;
  • Oportunitati de avansare bazate pe propriile rezultate;
  • Masina de serviciu;
  • Telefon de serviciu;
  • Tableta.

Global Plast este un grup de companii infiintat in 2003 care importa si distribuie prin intermediul retelei nationale proprii o gama variata de produse consumabile care se adreseaza clientilor HoReCa, cladiri publice, institutii ale statului, intreprinderi industriale, spitale, clinici s.a.m.d., si in egala masura consumatorilor casnici.

Cu sediul principal in Bucuresti si avand filiale in Timisoara, Cluj, Iasi, Bacau si Constanta, Global Plast detine marcile proprii Zorex, Alabala, Papelino si magazinul on-line Gospodar Shop. Grupul exporta in peste 19 tari din UE dar si din afara acesteia.

Publicat 19 Mart. 2024 Reactualizat 18 Apr. 2024 Expiră 18 Apr. 2024