Gratis

Reprezentant Vanzari - Merck Life-Science

Expand Health

Candidatul Ideal

  • Absolvent(a) a Facultatii de Biologie/Biochimie/Chimie;
  • Experienta anterioara in vanzari de minim 3 ani;
  • Experienta de lucru in laborator va fi considerata un avantaj;
  • Flexibilitate, atitudine pozitiva, proactivitate;
  • Abilitati excelente de comunicare si prezentare;
  • Cunostinte de limba engleza la un nivel avansat;
  • Disponibilitate pentru deplasari in tara si strainatate pentru diferite evenimente de profil;
  • Permis de conducere categoria B;

Descrierea jobului

  • Promovarea si vanzarea produselor din portofoliul de produse de biologie Merck (i.e kit-uri multiplexare, western blotting, biologie moleculara, culturi de celule, etc);
  • Oferirea suportului tehnic catre clienti (i.e universitati, institute de cercetare) si distribuitori;
  • Incheierea vanzarilor directe sau prin distribuitori;
  • Crearea si urmarirea planului de vanzari in vederea indeplinirii obiectivelor;
  • Implementarea si coordonarea proiectelor in zona alocata.

Expand Health, companie multinationala de consultanta in management si marketing farmaceutic, este prezenta in Romania din 1999. Cartea de vizita Expand Health Romania este impresionanta si reuneste companii farmaceutice multinationale prezente in Romania, si companii autohtone in plina expansiune. Printre serviciile oferite se numara outsourcing farmaceutic, recrutare, training, evaluare, teambuilding.

Publicat 27 Mart. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 26 Apr. 2024