Reprezentant vanzari/merchandiser - modern trade - TIMISOARA

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

- aptitudini de a lucra independent, organizat, capabil de a se auto motiva pentru îndeplinirea obiectivelor;
- adaptarea la un program de lucru flexibil, prelungit, precum si disponibilitatea de a se deplasa in afara localității de reședința, aproximativ 10 zile pe luna, in medie 2500 km lunar;
- abilități de comunicare, negociere si vânzare, spirit comercial;
- de preferat cu experiență anterioara: consultant vânzări in rețele de DIY: DEDEMAN, LEROY MERLIN, ARABESQUE/MATHAUS, BRICO DEPOT, etc. precum si in rețele de hypermarket-uri, raion bricolaj: CARREFOUR, CORA, AUCHAN, REMARKT, etc.;
- domiciliul stabil in Timișoara;
- minim studii medii, abilități de utilizare terminale mobile;
- experiență in conducerea automobilului (cat. B).

Descrierea jobului

Responsabilități:
- vânzarea directa a produselor (facturare, livrare produse);
- desfășurarea activităților de merchandising;
- dezvoltarea relației cu clienți si personalul din magazinele vizitate;
- realizarea obiectivelor.

Beneficii:
Salariu fix motivant, indemnizatie de mobilitate, comisioane pentru indeplinirea obiectivelor.
Bonuri de masa, abonament servicii de medicina privata, prime de sarbatori, al. XIII-lea salariu.
Publicat 4 Mart. 2024 Reactualizat 3 Apr. 2024 Expiră 3 Apr. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.