Reprezentant vanzari materiale electrice si solutii pentru iluminat - zona Botosani-Iasi

Sercom Electric

Candidatul Ideal

Sarcini si atributii:

-Promovarea si comercializarea produselor companiei catre clienti;
-Dezvoltarea bazei de clienti pe cele trei canale de vanzare: revanzatori (magazine si depozite de materiale pt constructii), electricieni si firme de executie in domeniul electric si firme de constructii/dezvoltatori imobiliari;
-Efectueaza vizite regulate conform rutelor zilnice;
-Urmarirea incasarii facturilor in termenele prevazute contractual;
-Monitorizeaza evolutia pietei si a concurentei, propune solutii pentru imbunatatirea si dezvoltarea vanzarilor.

Descrierea jobului

Beneficii:

-Pachet salarial motivant format din: salariu fix si comisioane lunare din vanzari raportate la performanta;
-Prime de ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄Pasti si Craciun;
-Asigurare privata de sanatate;
-Tichete de masa;
-Teambuilding-uri / evenimente de relaxare oferite de către companie;
-Traininguri de specializare;
-Oportunitatea dezvoltarii carierei in cadrul unei echipe tinere, dinamice si profesioniste care doreste sa devina lider de piata.

Program de lucru: Luni - Vineri

Sercom Electric importă, distribuie și comercializează toate tipurile de materiale și accesorii necesare pentru realizarea și repararea instalațiilor electrice, atât pentru cele de uz industrial, cât și pentru cele de uz rezidențial.

Deservim un număr mare de magazine cu profil electric, prin flota proprie, și comercializăm produsele necesare specialiștilor atât în depozitul nostru regional din județul Suceava, cât și telefonic sau online.

Publicat 14 Mai 2024 Reactualizat 11 Iun. 2024 Expiră 13 Iun. 2024