Gratis

Reprezentant vanzari lentile zona Sud - Vest

S.C. RHEIN VISION. S.R.L.

Candidatul Ideal

- experienta in domeniul opticii medicale / cunoasterea produselor si a caracteristicilor specifice brandului reprezinta un avantaj;
- studii superioare absolvite;
- excelente abilitati dе comunicare, prezentare si persuasiune;
- dinamism si determinare in atingerea obiectivelor;
- permis auto categoria B;
- disponibilitate pentru deplasari;
- domiciliul stabil in Craiova.

Descrierea jobului

- prezеntаreа si promovаreа produsеlor conform politicii companiеi;
- mentinerеа si dezvoltаrеa relatiilor cu cliеntii;
- idеntificarea dе noi/potеntiali cliеnti, intocmirеa bаzei de date cu acestia;
- respectarea si implementarea politicii de vanzari a companiei;
- monitorizeaza evolutia pietei si a competitorilor pentru produsele specifice;
- zona de lucru : GJ, VL, AG, DB, MH,DJ,OT.

Rhein Vision Romania a fost înființată în anul 2012, iar din 2013 produce in Ploiesti lentile pentru ochelari.
Este o companie tanara si dinamica al carei succes se bazeaza pe o intreaga echipa condusa de pasiune si profesionalism.

Daca vrei sa fii parte a unei echipe de succes, aplica acum!

In cazul in care profilul Dvs este potrivit nevoilor de personal Rhein Vision, datele Dvs personale vor fi prelucrate in vederea demararii procesului selectie candidat. Daca in urma interviului de angajare nu ati fost selectat pentru postul vacant, va putem stoca datele pe o perioada de 6 luni in vederea unor selectii ulterioare! Daca nu sunteti de acord cu stocarea datelor in vederea prelucrarii ulterioare, va rugam sa ne comunicati.
Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 18 Mart. 2024 Expiră 17 Apr. 2024