Gratis

Reprezentant vanzari lentile oftalmice

OPTIC PARTNER

Candidatul Ideal

Are capacitate de organizare, planificare si atentie la detalii;
Cunoaste tehnici de vanzare si negociere;
Este o persoana flexibila, responsabila, cu o atitudine pozitiva;
Experienta in lentile oftalmice si optica medicala este un plus;

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
Reprezentantul de vanzari lentile optica medicala se ocupa de promovarea lentilelor oftalmice;
Se asigura ca va informa corect clientii despre produsele si serviciile companiei;
Crearea, mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii;
Indeplinirea obiectivelor individuale si contributia la realizarea obiectivelor companiei;
Atributii de raportare si comunicare catre management, conform politicilor si procedurilor companiei;

BENEFICII:

Contract de muncă pe perioadă nedeterminată.

- Pachet salarial compus din beneficii multiple: parte fixa + comision din vanzari/incasari + tichete de masa
- Suport logistic: autoturism de serviciu, laptop, telefon mobil, training de specialitate.
-Asigurare medicala MedLife cu suport 24/24.
- Concediu de odihna 21 zile;
-1 zi libera pentru ziua de nastere;

De 20 de ani suntem pe piata de optica si oftalmologie din România, iar astazi, Optic Partner se numara printre furnizorii importanti de tehnica medicala - optica si oftalmologie, acoperind o gama vasta de produse pentru toate segmentele de piata.

Pe parcursul celor 20 de ani, am fost permanent preocupati sa întelegem nevoile clientilor nostri., iar aceasta ne-a condus la: • peste 1.500 de clienti multumiti • peste 100 de membri în echipa Optic Partner • peste 1.000 de tipuri diferite de produse în portofoliu • acoperire nationala prin reprezentantii nostri de vânzari • 10 depozite locale - în cele mai importante orase ale tarii • 3 centre de montaj - cu aparatura industriala ultra-performanta MEI Italia • vizibilitate internationala prin produsele pe care le exportam • linie de fabricatie lentile RX - rezultat al colaborarii cu 3 giganti ai industriei de optica - Schneider/Germania, Younger Optics/SUA si Tokuyama/Japonia • reprezentare exclusiva pentru România a brandului exclusivist de lentile Leica Eyecare • reprezentare exclusiva pentru România a brandurilor internationale de rame de ochelari si ochelari de soare - Thema Titanium, ULTEM, Donna Fontana, 99 John St.N.Y./Italia, Woodys/Spania, DEMETZ/Franta • realizare de produse custom pentru solicitari speciale din partea clientilor nostri Pentru toate acestea le multumim atât partenerilor nostri cât si echipei devotate de profesionisti cu care lucram si pe care cu mândrie o numim OPTIC PARTNER.

Publicat 15 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 15 Mai 2024