Gratis

Reprezentant vanzari jud. AR, HD, TM, CS si o parte din BH

SC MASTERPLAST ROMANIA SRL

Candidatul Ideal

-orientat către clienți
-are abilități foarte bune de comunicare și persuasiune
-gândește critic și este atent la detalii
-este organizat, responsabil și autonom
-se adaptează rapid și este orientat spre dezvoltare
-este un jucător bun de echipă
-are experienţă în domeniul vânzărilor materialelor de constructii
-are disponibilitate la program prelungit şi la deplasări
-cunoștințe operare PC - word , excell , ppt

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
- Vizitarea periodică a clienților în scopul păstrării și dezvoltării relației existente cu aceștia
- Creșterea portofoliului de clienți și a vânzărilor din zona arondată
- Recomandarea și vânzarea produselor noi
- Pregătirea ofertelor
- Monitorizarea și documentarea continuă a rezultatelor obținute de parteneri
- Monitorizarea concurenței prin adunarea informațiilor actuale ale pieței despre prețuri, produse, produse noi, programe de livrare și tehnici de comercializare
- Asistență în investigarea reclamațiilor
- Participarea la evenimentele partenerilor și la instruirea tehnică
- Menține cunoștințele profesionale și tehnice
- Urmărirea încasărilor
BENEFICII:
- salarizare atractiva (salariu fix+comision);
- posibilitate promovare profesionala
- tichete de masa;
- masina de serviciu;
- telefon de serviciu.
-laptop

SC MASTERPLAST ROMANIA SRL face parte din grupul MASTERPLAST, companie multinațională producătoare de materiale de construcții prezentă în 9 țări din Europa, lider de piață în România în distribuția materialelor de construcții ușoare și termoizolații.
Ne propunem să devinim fruntași în industria materialelor de construcții, având parteneriate bazate pe încredere, corectitudine și deschidere, simţindu-ne răspunzători pentru dezvoltarea reciproc avantajoasă.
Credem în cooperarea bine organizată bazată pe relații umane sincere, cu ajutor căreia printr-o muncă eficientă realizăm obiectivele stabilite în comun.
În compania noastră colegii se onorează reciproc cu atenția lor sinceră, interesul și timpul de calitate petrecut împreună. Pentru noi acestea sunt bazele colaborării, totodată și o parte definitorie a culturii noastre organizaționale.

Publicat 13 Mart. 2024 Reactualizat 10 Apr. 2024 Expiră 12 Apr. 2024