Gratis

Reprezentant vanzari / inchirieri

Candidatul Ideal

Candidatul Ideal :
Experiență în vânzări obligatoriu
Bună cunoaștere a pieței din industria construcțiilor
Bună abilități de comunicare interpersonală, claritate in exprimare
Negociere și influență
Interes, Orientare către rezultate, Etică
Bună capacitate de organizare
Abilități de utilizare a pachetului MS Office (Word, Excel, PPT, Outlook)
Cunoștințe de limba engleză + maghiară constituie avantaj
Permis de conducere cat. B
Disponsabilitate de deplasare 100 % pe teren în zona alocată
Seriozitate

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
Dezvoltă relațiile de business.
Colaborează cu echipa și departamentele implicate în realizarea obiectivelor.
Se documentează în legatura cu piața relevantă privind serviciile și soluțiile oferite de companie.
Identifică și abordează potențialii clienți.
Realizează oferte și participă la procesul de vânzare/Închiriere
Promovează brandul de companie piață.

Beneficii:
Salarizare stimulativa, peste media pietei ( salar de baza + bonus vanzari/inchirieri)
Tichete de masă;
Mașină, laptop și telefon de serviciu.

Working Platform se ocupa cu comercializarea si inchirierea utilajelor pt. constructii.

Publicat 15 Mart. 2024 Reactualizat 12 Apr. 2024 Expiră 14 Apr. 2024