Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Reprezentant Vanzari furaje pentru animale

Sam Mills International S.A.
1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Cerinte:
- Abilitati organizatorice, dinamism
- Experienta in vanzari este necesara (constituie avantaj legatura cu domeniul hranei pentru animale);
- Foarte bune abilitati de comunicare si ascultare activa, orientare catre client, rezultate si solutii;
- Cunostinte avansate Microsoft Office

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- realizarea planului de vanzari si implementarea strategiei stabilite de companie
- dezvoltarea relatiilor cu clienti existenti, identificarea si ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄activarea clientilor noi,
- implementarea unui program regulat de vizite la clienti - ferme de porcine, ovine si pasari, pt aprofundarea nevoilor clientilor, adaptarea procesului de vanzare a produselor companiei in linie cu nevoile identificate
- urmarirea livrarilor si incasarea comenzilor,
- pregatirea de rapoarte despre situatia vanzarilor, comparativ cu targetele stabilite, informatii despre potentiali clienti, starea pietii, competitie, evolutia preturilor
- pe baza informatiilor colectate, propune activitati / initiative de cresterea vanzarilor si a cotei de piata a produselor companiei
Zona de acoperire cu preponderenta: Satu Mare (locat), judetele limitrofe Maramures, Salaj, Bihor, plus: Arad, Cluj, Alba, Bistrita Nasaud, Mures,

Descrierea companiei

Companie de top in morarit si productie de paste fainoase.
Ramura secundara Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de ferma
Publicat 22 Mai 2024 Reactualizat 19 Iun. 2024 Expiră 21 Iun. 2024

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.