Gratis

Reprezentant vanzari fonduri europene

V ATIPIC F S.R.L.

Candidatul Ideal

Oportunitate de carieră: Reprezentant vânzări fonduri europene
Compania noastră, caută un reprezentant dedicat și dinamic pentru a se alătura echipei noastre. Ca reprezentant, veți fi responsabil pentru dezvoltarea relațiilor cu clienții, creșterea vânzărilor și promovarea serviciilor noastre excepționale.

Pentru a fii CANDIDATUL IDEAL:
- trebuie să fii organizat și punctual;
- să înveți și să te dezvolți repede și să reții detaliile liniilor de finanțare;
- întâlnirile și discuțiile/comunicarea cu clienții să însemne o provocare obișnuită pentru ține;
- să-ți poți organiza întâlnirile singur și să știi să faci follow-up până când primeșți un răspuns final de la client
- să fii motivat de câștigurile realizate NUMAI pe bază de comision din vânzări;
- să menții relația cu clienții, pentru ai putea fideliza, în viitor, la un moment dat;
- să știi ce și cum comunici - să comunici corect, clar și pe înțelesul clientului, fără neadevăruri;Dacă eșți candidatul ideal și ai citit anunțul până în acest punct, înseamnă că eșți persoană care o căutăm și trebuie să aplici neapărat!

Îți oferim (bonusuri, beneficii):
- comision substanțial din încasările de la beneficiari + alte bonusuri;
- traininguri săptămânale;
- suport telefonic în vânzări;
- materiale de marketing, cataloage cu linii de finanțare;
- căsuța de email cu domeniul firmei V Atipic F SRL

Descrierea jobului

Responsabilități:
Identificarea și contactarea potențialilor clienți pentru linii de finanțare pe fonduri europene nerambursabile.Cerințe:
Experiență anterioară în vânzări sau într-un rol similar este un avantaj.
Abilități excelente de comunicare și negociere.
Orientat către obiective și capabil să lucreze eficient atât independent, cât și în echipă.
Dacă sunteți o persoană proactivă, orientată către rezultate și dornică să facă parte dintr-o echipă dinamică, vă încurajăm să aplicați pentru acest post de reprezentant vânzări.Trimiteți CV-ul la adresa (office@vatipicf.ro).
Publicat 7 Mart. 2024 Reactualizat 4 Apr. 2024 Expiră 6 Apr. 2024