Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Reprezentant vanzari Euromaster Sibiu - Grup Michelin

Euromaster Tyres & Services Romania - Grup Michelin
1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Să fii amabil/ă și orientat/ă către client, responsabil, serios;
  • Sa ai personalitate energică, gândire pozitivă, amabilitate şi eficienţă
  • Sa fii pasionat de vanzari
  • Să îți placă să lucrezi în echipă;
  • Să dai dovadă de implicare și flexibilitate;
  • Experiența în domeniul vanzari reprezintă un avantaj- minim 3 ani
  • Să fii punctual/ă și rezistent/ă la stres;
  • Să ai minim studii medii finalizate.
  • Sa ai cunostinte de operare PC,MS Office
  • Sa detii permis de conducere – categoria B

Descrierea jobului

  • Urmarirea si dezvoltarea portofoliului de clienti din zona alocata.
  • Realizarea obiectivelor de vanzari anvelope si piese auto la nivelul ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈zonei alocate
  • Dezvoltarea retelei de distributie prin atragerea de noi clienti.

Oferta noastra:
  • Raportari periodice la nivelul vanzarilor realizateOferta noastră
  • Un plan de training personalizat ;
  • Salariu motivant cu majorări salariale anuale, in functie de realizari;
  • Tichete de masă și tichete cadou si diverse premii oferite cu diferite ocazii;
  • Grila de bonusare atractiva ;
  • Abonament de servicii medicale ;
  • Pachete avantajoase de abonamente medicale pentru membrii familiei;
  • Zile de concediu conform contractului colectiv de munca aplicabil
  • Alte beneficii diferentiatoare pe care sa le discutam la interviu
  • Daca vrei sa faci parte dintr-o echipa performanta si un brand puternic si daca te consideri potrivit pentru rolul pe care il cautam, te invitam sa aplici si sa ne cunoaștem!

Founded in 1991 and wholly-owned subsidiary of the Michelin Group, Euromaster provides tyre and vehicle maintenance solutions to business and retail customers throughout Europe.

Euromaster is a leading European network with more than 11 000 people, 2300 service centres (integrated and franchisees, mixture of retail, comprehensive and truck locations) and 2800 mobile units in 17 countries: Austria, Czech Republic, Denmark, Finland, France, Germany, Italy, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, Spain, Sweden, Switzerland, Turkey, UK.

Far from being just a tyre specialist, Euromaster offers a full range of services and "service maintenance repair" skills to all types of vehicles:

- Specialisations/activities: Premium, Mid-range and Budget Tyres, 24/7 Commercial Vehicle Breakdown, Tyre Management, Mobile Tyre Fitting, Tyre inflation, Fleet Inspections, Wheel Alignment, Servicing, Shock Absorbers, Exhausts, Batteries, Brakes, Nitrogen, Air Conditioning, eshop, ebooking;

- Vehicles: trucks, cars, vans, 2wheels, agricultural machinery, earthmover, industrial vehicles.

Thanks to its network and its people – their expertise, their honesty, their commitment and their understanding of every customer – Euromaster ensures the ongoing mobility of its customers is effective and hassle-free.

Publicat 24 Mai 2024 Reactualizat 21 Iun. 2024 Expiră 23 Iun. 2024

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.