Gratis

REPREZENTANT VANZARI - DISTRIBUTIE- NATIONAL

DACRIS IMPEX

Candidatul Ideal

REPREZENTANT VANZARI- DISTRIBUTIE- NIVEL NATIONAL

Daca esti o persoana comunicativa, dinamica orientata catre rezultate, iti place sa interactionezi cu clientii si dornică de noi provocări, atunci aceasta pozitie este potrivita pentru tine.
Ce asteptam din partea ta:
  • Experienta anterioara in vanzari, preferabil in domeniul nostru de activitate (Distributie)
  • Studii medii sau superioare
  • Abilitati excelente de comunicare si negociere
  • Orientare catre client si capacitatea de a construi relatii solide cu acestia
  • Atentie la detalii si capacitatea de a lucra cu termene limita
  • Initiativa si dorinta de a invata si dezvolta abilitati noi
  • Cunostinte operare PC- MS Office- nivel mediu
  • Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

Care vor fi responsabilitatile tale:
Identificarea si prospectarea potentialilor client
Mentinerea relatiilor cu clientii existenti si dezvoltarea portofoliului de clienti
Promovarea produselor si serviciilor companiei
Prezentarea si negocierea ofertelor comerciale
Realizarea vanzarilor si atingerea obiectivelor stabilite in zona desemnata
Monitorizarea pietei si identificarea oportunitatilor de vanzare

Beneficiile de a lucra ca reprezentant vanzari in cadrul companiei noastre includ:
  • Oportunitatea de a lucra intr-un mediu dinamic si competitiv
  • Posibilitatea de a castiga un venit atractiv, bazat pe performanta format din parte fixa si bonusuri in functie de rezultate si atingerea targetelor
  • Training si suport constant pentru a-ti dezvolta abilitatile de vanzare
  • Pachet servicii medicale
  • Abonament Bookster
  • Abonament 7Card
  • Posibilitatea de a avansa in cariera si de a prelua responsabilitati mai mari
  • Instrumente de lucru puse la dispozitie pentru a-ti desfasura in conditii optime activitatea (masina de serviciu, telefon, etc)

Daca esti motivat, entuziast si iti doresti sa faci parte dintr-o echipa de succes, sigura si cu traditie in domeniul sau de activitate, te invitam sa aplici pentru pozitia de reprezentant vanzari.
Adresa noastra de email este: resurse.umane@dacris.net; cecilia.alexiu@dacris.net

Asteptam cu interes sa ne cuoastem!

Descrierea companiei

www.dacris.net
Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 22 Apr. 2024 Expiră 24 Apr. 2024