Gratis

REPREZENTANT VANZARI DISPOZITIVE MEDICALE

Smartnote S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Te rugam sa trimiti un CV daca:
  • Ai studii medii/superioare finalizate – studiile medicale sau conexe reprezinta un avantaj;
  • Ai o experienta relevanta de minim 2 ani pe o pozitie similara.
  • Daca ai lucrat intr o companie de profil, constituie un avantaj
  • Ai permis de conducere categoria B.

De asemenea conteaza:
  • Capacitatea ta de organizare si planificare;
  • Daca esti orientat catre rezultate;
  • Cat de bine comunici si lucrezi independent.
  • Daca esti o persoana dinamica si rezistenta la stres

Descrierea jobului

In acest moment avem disponibila 1 pozitie de Reprezentant Vanzari dispozitive medicale pentru regiunea Transilvania.

Daca vei fi angajat, rolul tau va fi de a promova produsele din portofoliu la medici si cabinete stomatologice si de a aplica strategia de vanzari in mod unitar si integrat, pentru portofoliul nostru de produse, in vederea indeplinirii obiectivelor individuale si ale companiei.

Iata care vor fi responsabilitatile tale:
  • Promovarea si vanzarea produselor din portofoliul companiei la medicii si cabinetele din zona alocata;
  • Stabilirea unor relatii bune cu clientii vizitati in vederea cresterii nivelului vanzarilor in zona alocata;
  • Crearea, mentinerea si actualizarea bazei de date cu clientii si persoanele cheie din teritoriul alocat;
  • Urmarirea programarilor de plati agreate cu clientii, in vederea recuperarii creantelor si corelarii acestora cu valoarea comenzilor preluate de la acestia;
  • Respectarea conduitei civice si profesionale in relatiile cu clientii si colegii;
  • Participarea la diverse actiuni cum ar fi: cursuri pregatire, prezentari produse, intruniri periodice
  • Alte responsabilitati sunt de natura administrativa si ele vor fi discutate doar in cazul in care ne vom cunoaste!

Beneficii:
  • Mediu dinamic si atractiv, intr-o companie in plina dezvoltare.
  • Masina de serviciu
  • Telefon
  • Servicii stomatologice gratuite
Detalii despre noi pe:

www.smartnote.biz
www.stomaboutique.ro
Daca esti interest, trimite un mail pe adresa: vanzari@smartnote.ro

Smartnote are ca principal obiect de activitate comercializarea de produse pentru stomatologie si estetica in Romania, fiind distribuitorul autorizat al produselor: SILFRADENT ITALIA, OXY BIOMEC IMPLANTS ITALY, TOOTH TRANSFORMER ITALIA, POWERBONE, TOOTH TRANSFORMER , GluStitch INC CANADA, BIOPAD ITALIA.

Publicat 12 Mart. 2024 Reactualizat 9 Apr. 2024 Expiră 11 Apr. 2024