Gratis

Reprezentant Vanzari / Designer Interior

Kuechentreff - Domicilia SRL

Candidatul Ideal

  • Experiență în vânzări de minim 2 ani;
  • Experienta in proiectare si vanzare mobilier
  • Abilități de comunicare și de vânzare;
  • Stăpânirea limbii engleze la nivel, cel puțin, mediu;
  • Cunoştinţe în desenul tehnic, stăpânirea limbajului de specialitate și existența simţului estetic;
  • Capacitate de organizare și planificare a proiectelor;
  • Cunoștințe în utilizarea pachetului Microsoft;
  • Capacitatea de întocmire a ofertelor de preț, proiectare 3D, măsurători și colaborare proactivă cu departamentele companiei;
  • Permis de conducere și disponibilitate pentru deplasări în vederea măsurătorilor și verificării proiectului în derulare.

Descrierea jobului

  • ​Capacitatea de a învăța portofoliul de produse și de servicii Kuechentreff, pentru a putea fi prezentate clienților;
  • Consilierea clienților în ceea ce privește alegerea produselor și în realizarea proiectului de design;
  • Conceperea proiectului, conform spațiului de care dispune clientul și a preferințelor acestuia;
  • Gestionarea întregului proiect: de la preluarea clientului la asigurarea că proiectul a fost livrat și montat cu succes.

Beneficii:
  • Mediu de lucru profesionist, în cadrul unei companii dinamice, cu potențial;
  • Pachet salarial atractiv, bazat pe performanta
  • Posibilitate de promovare in cadrul companiei
  • Training în România și la fabrica din Germania;
  • Suport permanent în atingerea obiectivelor profesionale, dar și personale;
  • Pentru că înțelegem importanța resursei umane, investim constant în echipa Kuechentreff.

Suntem mereu în căutare de cunoaștere, astfel că ne dorim să ne înconjurăm de oameni cu experiență, care să ne completeze echipa. Kuechentreff București-Pipera este în căutare de Consilier Vânzări pentru showroom-ul din Pipera.

Küchentreff este unul dintre cele mai mari lanțuri internaționale de showroom-uri de mobilier la comandă, de calitate superioară, germană. Küchentreff realizează soluții de bucătărie pentru clienți cu aspirații înalte. Experții noștri concep bucătării personalizate, care corespund imaginației dumneavoastră. Ne orientăm în funcție de dorinţele fiecărui client. Showroom-ul Kuechentreff București-Pipera funcționează sub management german.

Nobilia, furnizorul cu care colaborăm, este cel mai mare producător de mobilier de bucătărie din Europa, acesta proiectând bucătării inteligente, cu design personalizat pentru fiecare client.

Publicat 28 Mart. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 27 Apr. 2024