Gratis

Reprezentant Vanzari - dermatocosmetice

Expand Health

Candidatul Ideal

Clientul nostru Sesderma isi extinde echipa cu un nou rol, de Reprezentant Vanzari! Astfel, suntem in cautarea unei persoane proactive si dedicate, cu abilitati excelente de negociere si comunicare, in vederea promovarii si vanzarii unui portofoliu de dermatocosmetice si a dezvoltarii colaborarilor cu clientii importanti din farmacii si magazine specializate in produse de beauty.

Despre companie: Fondata de catre o echipa de medici condusi de o dorinta puternica pentru a rezolva problemele pielii prin folosirea unor metode inovatoare si colaborarea indeaproape cu pacientul, Sesderma este un pionier in aplicarea nanotehnologiei in fabricarea produselor dermocosmetice. Misiunea lor este de a crea produse dermatologice inovative. Originara din Spania, compania este prezenta in 75 de tari la nivel mondial.

Descrierea jobului

Ce cautam:
  • Studii medii sau superioare absolvite;
  • Experienta in vanzari farmaceutice (experienta pe un portofoliu de dermato-cosmetice reprezinta un avantaj);
  • Personalitate energica si flexibila, capabila sa se adapteze unui routing la nivel de Bucuresti - toate sectoarele;
  • Abilitati persuasive, initiativa si dinamism;
  • Independenta si capacitate de luare a deciziilor;
  • Permis de conducere si disponibilitate pentru deplasare;
Responsabilitati:
  • Implementarea strategiei de vanzari in zona geografica alocata;
  • Promovarea portofoliului de produse in farmaciile si magazinele specializate de beauty din teritoriul arondat;
  • Indeplinirea obiectivelor calitative si cantitative;
  • Desfasurarea activitatii in teritoriu conform planificarii agreate cu managerul direct;
  • Raportarea activitatii.
Beneficii:
  • Bonus de performanta trimestrial;
  • Tichete de masa;
  • Instrumente de lucru (telefon, tableta si autoturism).

Expand Health, companie multinationala de consultanta in management si marketing farmaceutic, este prezenta in Romania din 1999. Cartea de vizita Expand Health Romania este impresionanta si reuneste companii farmaceutice multinationale prezente in Romania, si companii autohtone in plina expansiune. Printre serviciile oferite se numara outsourcing farmaceutic, recrutare, training, evaluare, teambuilding.

Publicat 20 Mart. 2024 Reactualizat 19 Apr. 2024 Expiră 19 Apr. 2024