Gratis

REPREZENTANT VANZARI cu experienta in domeniul de beauty

Top Line Europa
10 poziții

Candidatul Ideal

Suntem in cautare de colegi pentru zonele: CRAIOVA, CONSTANTA, ORADEA, PITESTI, TARGOVISTE, BUCURESTI, IASI

Ce ne dorim de la tine?
-experienta in vanzarea produselor cosmetice;
-excelente cunoștințe de tehnici de vânzări;
-abilități foarte bune de comunicare și relationare cu clientii
-focusat pe relaționarea cu clientul și capacitatea de a identifica soluțiile potrivite nevoilor sale;
-spirit de observație, dinamism, gândire comercială, eficiență și inițiativă;
-abilități de negociere, flexibilitate și orientare către rezultate;

Descrierea jobului

In acest rol te vei ocupa de:
-implementarea politicii de vânzări în concordanță cu obiectivele strategice ale organizației, în aria geografică de care ești responsabil;
-planificarea activității de vizitare a clienților proprii, ofertare, generare și preluare a comenzilor;
-realizarea activităților promoționale și a evenimentelor organizate de departamentul de marketing din zona ta, cu scopul creșterii notorietății produselor și a volumului de vânzări;
-analizarea tendințelor din piață, dar și a concurenței, în vederea abordării strategice a vânzărilor;
-întocmirea raportului de activitate din teren cu concluzii, ca unealtă de lucru personală și la nivel de management în vederea creșterii vânzărilor;
-crearea unei imagini favorabile pentru companie pe piața de profil;
-contribuția directă la creșterea numărului de clienți și a comenzilor.

Pentru asta iti oferim:
-oportunitate de a lucra cu branduri lider la nivel international, saloane si clinici exclusiviste
portofoliu de clienți;
-mașină de serviciu, laptop, telefon;
-oportunități de dezvoltare a carierei training-uri de specialitate/ dezvoltare business in Romania si International;
-un mediu de lucru excelent, plăcut și dinamic in cadrul unei echipe performante
-pachet salarial foarte atractiv (salariul fix, comision,bonus bilunar/anual conform KPI-urilor stabilite)
- abonament medical;

Pentru a ne cunoaște mai bine, te așteptăm să ne faci o vizită pe site-ul nostru www.topline.ro, precum și pe pagina noastră de Facebook. Dacă ești interesat de oferta noastră, ar fi foarte bine să ne trimiți CV-ul tău la resurse.umane@topline.ro

www.toplinemedical.ro
www.topline.ro
Publicat 12 Mart. 2024 Reactualizat 11 Apr. 2024 Expiră 11 Apr. 2024