Gratis

REPREZENTANT VANZARI CLIMATIZARE / VENTILATII - HVAC

VOLLMAX HVAC S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

  • Experiență anterioară în vânzări, în domeniul HVAC - minim 2 ani.
  • Abilități excelente de comunicare și negociere.
  • Orientare către atingerea obiectivelor și rezultatelor.
  • Permis de conducere categoria B.
  • Flexibilitate și capacitate de adaptare la cerințele pieței.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Prospectarea pieței și identificarea proiectelor și nevoilor clienților.
  • Implementarea strategiei de vânzare în raport cu planul de acțiune.
  • Promovare soluțiilor tehnice în raport cu nevoile de business.
  • Dezvoltarea portofoliului de clienți.
  • Întocmirea și negocierea ofertelor și semnarea contractelor.
  • Monitorizarea concurenței în vederea aplicării unei strategii optime de vânzări.
  • Identificarea de noi oportunități de promovare a imaginii companiei, participarea la târguri, conferințe de profil.
Beneficii:
  • Oportunitatea de a lucra într-o echipă dinamică și profesionistă.
  • Training și suport continuu pentru dezvoltarea abilităților de vânzare.
  • Pachet salarial motivant, format din salariu fix și bonusuri.
  • Perspectivă de avansare în cadrul companiei.
  • Autoturism

Suntem experți în instalații de climatizare, ventilatie, aer conditionat, frig tehnologic, instalații termice, sanitare și sisteme de antiincendiu. Furnizam servicii de proiectare, furnizare, montaj, punere în functiune, garanție, post garanție și reparații, la nivel național.
Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 25 Apr. 2024