Gratis

Reprezentant Vanzari–CERAMICA–zona GJ; VL;DJ; OT; AG

SC AX PERPETUUM IMPEX SRL

Candidatul Ideal

Te invitam sa te alaturi echipei AX PERPETUUM , in calitate de
Reprezentant Vanzari – CERAMICA – zona GJ; VL; DJ; OT; AG
Ne dorim sa cunoastem persoane:
  • Care vor sa lucreze intr-o echipa dinamica, sa invete, sa evolueze, carora le punem la dispozitie know how-ul acumulat de-a lungul timpului, cat si producatori de renume in domeniu
  • Dinamice, flexibile, ambitioase, care stiu sa comunice si sa negocieze;
  • Pasionate de ceea ce fac, care dau tot timpul ce e mai bun;
  • Cu capacitatea de a gandi in mod independent, de a lua initiativa si de a fi inovatoare
  • Cu experienta in vanzare - min 2 ani;
  • Cu experienta in vanzarea produselor pentru constructii, amenajari interioare si in relationarea cu arhitectii (constituie avantaj);
  • Care au cunostinte MS Office (Word, Excel);
  • Cu permis categoria. B.

Descrierea jobului

Ce asteptam de la tine:
  • Sa identifici proiectele si sa activezi conturile pe zona alocata;
  • Sa prezinti solutiile Ax Perpetuum pentru PLACI CERAMICE
  • Sa mentii permanent legatura cu clientii
  • Sa negociezi si sa inchei contractele de vanzare-cumparare cu clientii;
  • Sa oferi expertiza si suport tehnic clientilor;
  • Sa monitorizezi piata si concurenta.
  • Tipologia clientilor: puncte de vanzare materiale amenajari interioare si materiale constructii, ansambluri rezidentiale, constructori, dezvoltatori imobiliari.
Noi iti oferim:
  • Un pachet salarial atractiv (salariul fix si bonusuri in raport cu performanta)
  • ​Posibilitatea de a-ti consolida si dezvolta cariera intr-un mediu de lucru placut, dinamic, profesionist si intr-o echipa tanara si motivata
  • Posibilitatea de dezvoltare profesionala si instruire constanta
Te invitam, sa explorezi online lumea Perpetuum ( perpetuum.ro) si sa-ti faci o idee despre ceea ce facem. Daca esti interesat, atunci VREM SA TE CUNOASTEM !

Perpetuum si-a dezvoltat timp de peste 20 ani expertiza in PARDOSELI (mocheta, parchet, covoare, linoleum si covor PVC, accesorii, podele de exterior, gazon sintetic, gresie & faianta) si TEXTILE (perdele, draperii, tapiterii, lenjerii de pat, prosoape si halate, fete de masa). Pe langa produsele pentru amenajarea modului de viata, fie el profesional (HORECA, birouri, etc.) sau rezidential (apartamente si case private), Perpetuum asigura SERVICII de consultanta, montaj, cusut, transport.

Publicat 2 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 2 Mai 2024