Gratis

Reprezentant vanzari Casa Ferrara

Delis S.R.L.

Candidatul Ideal

• Esti pasionat/a de design interior si interesat/a de ce apare nou in domeniu;
• Esti comunicativ/a, iti place sa interactionezi cu clientii si sa oferi solutii la solicitarile lor;
• Iti plac provocarile si vrei sa dovedesti ca esti capabil/a sa performezi;
• Esti organizat/a si stii sa iti planifici activitatea zilnica;
• Poti sa iei decizii si sa iti asumi responsabilitatea pentru actiunile tale;
• Esti flexibil/a si te adaptezi repede, ambitios/a si atent/a la detalii;
• Stii sa utilizezi calculatorul;

Descrierea jobului

• Vanzarea de produse si servicii in showroom (vopsea decorative, tapet, lustre, mocheta, perdele-draperii);
• Prepararea si ambalarea vopselelor decorative;
︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︃• Procesarea comenzilor, livrari, receptii;
• Pregatirea si verificarea documentelor contabile;

Ce oferim:

• Pachet salarial atractiv + bonusuri de performanta;
• Oportunitatea de a lucra intr-un mediu placut si dinamic intr-o companie care se dezvolta.

Descrierea companiei

Cine suntem noi?

SC DELIS SRL – CASA FERRARA
Pentru mai multe informatii 0787720000.

Suntem unici importatori si distribuitori pentru o gama larga de produse (vopsele decorative, lavabile, lacuri, coloranti, etc.).
Publicat 21 Mai 2024 Reactualizat 11 Iun. 2024 Expiră 20 Iun. 2024