Gratis

REPREZENTANT VANZARI BUCURESTI

S.C. ACCENT PROTRADE S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Candidatului ideal trebuie sa aiba:
- studii medii sau superioare (diploma de Bacalaureat este obligatorie);
- domiciliu stabil in Bucuresti;
- permis de conducere categoria B;- experienta in vanzari min. 1 an;
- disponibilitate pentru activitate de teren;
- cunostinte de operare PC (MS Office, internet, Outlook Express);
- experienta in vanzari constituie un avantaj.

Candidatul ideal trebuie sa fie:
- o persoana capabila de initiativa, proactiva, dinamica si perseverenta, cu bune abilitati de comunicare si negociere;
- cu capacitate de planificare si organizare a activitatii proprii;
- o persoana orientata catre client si catre rezultate, atenta la detalii;
- o persoana dornica de a-si construi o cariera pe temen lung in aceasta companie.

Persoanele care nu sunt sigure ca au aceste abilitati sunt rugate sa nu aplice!

Descrierea jobului

Reprezentantul de vanzari asigura promovarea si vanzarea produselor ce fac obiectul ofertei comerciale ale companiei Accent Protrade si prospecteaza piata pentru identificarea potentialilor clienti, toate acestea in vederea atingerii obiectivelor stabilite de companie.

Responsabilitati (descrierea jobului):
- dezvoltarea portofoliului de clienti pe zona alocata;
- dezvoltarea activitatii cu clientii existenti in zona alocata;
- vizitarea periodica a clientilor pentru promovarea produselor, preluarea si transmiterea comenzilor, conform rutei stabilite;
- incasarea sumelor restante de la clienti;
- monitorizarea si cercetarea pietei;
- colectare si sintetizarea de informatii referitoare la concurenta;
- realizarea rapoartelor zilnice si transmiterea lor supervisorului;
- realizarea obiectivelor si promovarea produselor companiei.

Oferta (bonusuri, beneficii):
- Contract de munca pe perioada nedeterminata;
- Salariu fix + tichete de masa;
- Comision/bonusuri in functie de performanta;
- Masina, tableta si telefon de serviciu;
- Posibilitati de dezvoltare si promovare.

Compania ACCENT PROTRADE este unul dintre jucatorii importanti in domeniul ambalajelor de unica folosinta, cu o prezenta de peste 28 de ani pe piata romaneasca. Suntem intr-o permanenta cautare a celor mai moderne solutii de ambalare, nu de putine ori fiind pionieri in domeniu. Asiguram distributia produselor importate in Bucuresti si Constanta, unde avem depozite proprii, dar si in restul tarii. Intentionam sa ne pozitionam permanent in primele 5 firme din tara cu acest obiect de activitate si, pentru a atinge acest obiectiv, ne-am propus sa dezvoltam reteaua de distributie pentru o acoperire cat mai buna a intregii tari si sa accesam canale noi de vanzare.

Dacă vrei și tu să faci parte din povestea noastră, aplică la unul dintre joburile disponibile!
Publicat 10 Apr. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 10 Mai 2024