Gratis

Reprezentant Vanzari - Bucuresti

SC TEHNICAL DENT SRL

Candidatul Ideal

Un job ideal pentru persoanele care iși doresc să obțină venituri din bonusuri motivante, pentru cei ce nu pot lucra intr-un birou dar care pot lucra independent, dar conștiincios, în vanzari.

- studii medii sau superioare
- capabilitate și curiozitate de a invata produsele din portofoliu (consumabile stomatologice, aparatura stomatologica)
- experienta in vanzari minim 1 an in vanzari
- reprezinta avantaj experienta in piata stomatologica / farma / medicala;
- excelente abilitati de comunicare si negociere;
- orientare catre clienti, orientare spre rezultate;
- permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

- promoveaza produsele, serviciile și imaginea companiei in relatia cu clientii (cabinete sau clinici de stomatologie, laboratoare de tehnica dentara);
- Identificarea noi clienti, ajutand astfel la dezvoltarea portofoliului;
- stabileste si mentine o buna relatie comerciala cu toti clientii de pe zona arondata;
- Sustine un efort continuu pentru a mentine nivelul vanzarilor si termenele de plata in limitele impuse de companie.

Beneficii
- masina
- telefon
- salariu fix
- grilă de bonusare în functie de rezultatele obtinute in vanzare, incasare, promovare
- o echipa sudata, stabila, motivata, care lucreaza impreuna de ani de zile
- dezvoltare profesionala.

Companie cu capital integral romanesc, distribuitoare de consumabile si echipamente pentru cabinete si la laboratoare de tehnica dentara. Cu peste 20000 de clienți la nivel național, compania și-a ocupat o poziție intre primele 5 companii de profil din domeniu intr-un timp relativ scurt, impunand astfel noi standarde.
Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 25 Apr. 2024