Gratis

Reprezentant Vanzari BILKA si TERMOSISTEME

S.C.EXPERT ROOF SYSTEMS SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Ai experienta ca agent de vanzari sau reprezentant de vanzari in domeniul constructiilor si in special in domeniu ACOPERISURILOR ? Atunci, cred ca ar trebui sa stam la o poveste sa vezi cat ai putea sa castigi, defapt, in acest domeniu lucrand impreuna cu noi.

Descrierea jobului

Ce oferim:

1.NU AVEM TARGET
2.salariu fix
3.procent din vanzari (aici cred ca o sa fii atras)
4.prime pentru realizari si sarbatori
5.masina de serviciu acasa ( o poti folosi si in timpul liber)
6.telefon
7.laptop

Ce ai de facut:
1.Munca de teren+ masurare si calculare acoperisuri
2.Cresterea portofoliului de clienti si colaboratori
3.Promovarea produselor vandute de companie
4.Asistarea vanzarii pana la finalizare

Acestea fiind spuse , astept sa ne intalnim.

In decurs de 3 ani de zile am devenit cei mai mari distribuitori de acoperisuri metalice din Maramures datorita profesionalismului , cu toate ca deschiderea firmei sa facut in pandemie iar mediul de afaceri din ultimii ani nu a fost unul prea bun cu noi.Datorita rezultatelor obtinute pana acum dorim sa ne extindem in continuare. Suntem o echipa tanara si deschisa , in cautare de idei noi pe care sa le testam si sa le aplicam in piata , asa ca suntem in cautarea unor oameni capabili , dornici de lucru si onesti.
Acest anunt nu se adreseaza doar persoanelor cu experienta in domeniu
Publicat 29 Mart. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 28 Apr. 2024