Gratis

REPREZENTANT VANZARI AUTO / ACHIZITOR AUTO RULATE

C&A SELECT CARS S.R.L.

Candidatul Ideal

Ai experienta anterioara in vanzari auto de minim 2 ani, esti pasionat de industria auto, esti un bun comunicator, relationezi ︀︁︊︀︌︁︎︀​︂︆︄︆​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎si negociezi excelent , esti orientat catre rezultate si ai abilitatea de a atinge si depasi obiectivele de vanzari, ai permis auto categoria B ?
Atunci esti candidatul ideal pentru echipa noastra!

Descrierea jobului

Gestionare portofoliului de clienti,
Dezvoltarea relatiilor cu clientii in vederea cresterii nivelului volumului de vanzare,
Cresterea numarului de clienti din ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈portofoliu,
Colaborarea stransa cu echipa interna pentru a asigura o buna organizarea in livrarea autoturismelor,
Tinerea evidentei vanzarilor si raportarea rezultatelor catre directorul de vanzari,
Experiență anterioară în vânzări auto de minim 2 ani,
Abilități excelente de comunicare și negociere;
Accent pe client și abilitatea de a înțelege și îndeplini cerințele lor;
Angajament constant în gestionarea tuturor etapelor din ciclul de negociere/vânzare, inclusiv în activitățile post-vânzare, cu scopul de a asigura nivelul maxim de satisfacție al clienț de organizare a activității individuale
Amabilitate, perserverenta, seriozitate, dorinta de dezvoltare;
Persoana dinamica si proactiva;
Abilitati de operare PC(pachetul MS Office)
Cunoasterea limbii engleze
Permis de conducere categoria B.

Apărută pe piața din România din anul 2012, din dorința de schimbare prin inovare, demonstrarea unui profesionalism desăvârșit și prestarea de servicii de înalta calitate, compania Class Automotive stă la dispoziție tutuor clientilor, facilitând serviciile de vânzare și cumpărare auto, la un nivel remarcabil pe piață românească. Class Automotive oferă ocazia tuturor clientilor de a-si găsi mașina dorită, prin încrederea de care dăm dovadă, seriozitate si o colaborare echitabilă, orientată in mod deosebit spre dorințele clientului.
Publicat 5 Iun. 2024 Reactualizat 3 Iul. 2024 Expiră 5 Iul. 2024