Gratis

Reprezentant vanzari / Asistent vanzari

ProSEP srl
2 poziții

Candidatul Ideal

Căutăm o persoană cu atitudine proactivă, deschisă la învățare și dornică să se implice activ în proiecte. Motivația și dorința de a contribui la succesul echipei sunt esențiale. Experiența anterioară nu este obligatorie, dar apreciem inițiativa și dedicarea în atingerea obiectivelor.

Descrierea jobului

Prospectare și vânzări în domeniul semifabricatelor din plastic folosite în signalistică, publicitate, mobilier comercial, construcții si prelucrări mecanice.

Expertizele practice necesare performării pe post:
Cunoștințe MS Office (Excel, Word, Outlook);
Experiență în utilizarea aplicațiilor de tip ERP / CRM;
Cunoștințe bune de lucru în mediul virtual.

Abilități necesare:
Integritate, loialitate, responsabilitate;
Inițiativa, putere de convingere, coerența in exprimare;
Spirit de echipa, rezistenta la stres, încadrarea in termene;
Analiza si raportarea rezultatelor;
Dezvoltarea profesională;

Beneficii
Laptop, Internet si telefon de serviciu;
Salariu motivant plus bonusuri după integrare – 3 luni;
Training-uri de specialitate - tehnic și comercial -;
Oportunități de dezvoltare personală și creștere în carieră.

Descrierea companiei

www.prosep.ro
ProSEP este importator direct și distribuitor național de semifabricate din materiale plastice de 30 de ani.
Puncte logistice in Craiova și București.

Publicat 29 Febr. 2024 Reactualizat 30 Mart. 2024 Expiră 30 Mart. 2024