Gratis

Reprezentant vanzari / Agent vanzari

SIBIS CONCEPT COMPANY SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

- Permis de conducere categoria B
- Minim 2 ani experienta in functia de agent vanzari;
- Abilitati de comunicare si negociere;
- Orientare spre rezultate;
- Spirit de organizare si capacitatea de automotivare;
- Disponibilitate pentru un post cu activitate 100% de teren, van sales;
- Cunostinte tableta si PC (MS Office, Outlook);

Iti oferim :

- Salariu fix;
- Bonus in functie de performantele tale;
- Bonuri de masa;
- Abonament medical la o clinica privata;
- Masina de serviciu;
- Telefon mobil;
- Programe structurate de training în sala și on the job;
- Contract de muncă pe perioadă nedeterminată.

Descrierea jobului

Reprezentantul de vanzari ajuta la dezvoltarea companiei prin realizarea in aria repartizată a volumelor de vanzări şi a obiectivelor de acoperire clienţi.
Totodata acesta stabileste o relatie profesionala cu clientii societatii, dezvolta zona crescand numarul de clienti si vanzarile, distribuie produsele din portofoliu, aranjeaza produsele la raft, emite facturi si incaseaza contravaloarea marfii facturate. Procesul de vanzare se realizeaza cu livrarea marfii pe loc, in sistem van-sale.

Suntem o companie de distributie produse de vapat, produse din tutun, tigari de foi si accesorii adiacente acestora ce activeaza pe piata de retail din Transilvania, oferind doar produse de calitate la preturi corecte.

Publicat 27 Mart. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 26 Apr. 2024