Gratis

Reprezentant tehnic

SIGMA H & S SRL

Candidatul Ideal

-- atitudine pozitiva, seriozitate, dorinta de cunoastere si invatare
- absolvent studii medii sau superioare
- cunostinte operare PC: Word, Excel
- cunostinte contabilitate- constituie avantaj

Descrierea jobului

Cautam coleg/colega pentru implementarea si intretinerea sistemelor noastre informatice de contabilitate si nu numai.
Oferim un mediu de lucru placut, tanar, antrenant.
Asiguram un pachet salarial motivant in functie de pregatire si rezultate.
Responsabilitati:
- mentinerea unei bune colaborari cu clientii din portofoliul existent
- comunicarea situatiei, raportari si consiliere
- efectuarea inregistrarilor in sistemul informatic
- verificarea corectitudinii inregistrarilor si a documentelor contabile
Beneficii:
- se asigura training la locul de munca

Este o companie care ofera solutii software si hardware in domeniul financiar-contabil, atat clientilor privati, cat si institutiilor publice.
Publicat 9 Apr. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 9 Mai 2024