Gratis

Reprezentant Showroom - Incaltaminte Ortopedica si Medicala

ORTOPEDIQ TEHNICA MEDICALA S.R.L.

Candidatul Ideal

Căutăm reprezentant / reprezentantă showroom:
- atent la nevoile clienților;
- comunicativ;
- empatic;
- cunoștințe minime de operare PC.

Descrierea jobului

Sarcini principale ale jobului:
- prezentarea produselor recomandate clienților, în funcție de afecțiunea fiecarui client/pacient;
- recepție și gestiune marfă;
- efectuarea încasărilor / casa de marcat fiscală.

Beneficii:
- colectiv dinamic, orientat spre performanță;
- condiții bune de lucru;
- comision vânzări / bonusuri în funcție de implicare;
- tichete de masă;
- carte de muncă;
- contract pe perioada nedeterminată, după perioada de probă;
- posibilițăti de avansare;
- posibilitate de lucru part time sau full time.

OrtopediQ.ro - showroom încălțăminte ortopedică și pentru recuperare medicală, marcile PodoWell® Franța, OrtoMed® Slovacia si PinosoS® Spania, disponibile la comandă online sau telefonică, cu livrare rapidă din stoc București. Accesorii și orteze pentru picioare.

Publicat 4 Mart. 2024 Reactualizat 5 Mart. 2024 Expiră 4 Apr. 2024