Gratis

Reprezentant Servicii Clienti cu Ucraineana/Rusa si Romana

Euroanswer

Descrierea jobului

Căutăm traducători din ucraineană/rusă în română și viceversa pentru a se alătura unui proiect umanitar, sub coordonarea unei organizații internaționale. Experiența nu este necesară!

Activitate: traducere și interpetare telefonică din limba ucraineană/rusă în limba română și invers

Ce așteptări avem de la tine:

  • Vorbești la nivel conversațional limbile ucraineană/rusă și română;
  • Ești o persoană calmă și empatică;
  • Ai bune abilități de comunicare orală.

Ce oferim:

  • Contract pe perioadă determinată (aprox. 3-4 luni), cu posibilitate de prelungire;
  • Program: 08.00-16.00/09.00-17.00;
  • Mod de lucru exclusiv remote;
  • Echipament de lucru;
  • Bonus de performanță;
  • Tichete de masă.

Te asteptăm în echipa noastră!

Euroanswer is an independent player in BPO with a client-focused mindset. With us, our clients experience the best of both worlds: Western standards meet Eastern mindset to forge a European company, multicultural and cosmopolitan in its DNA, highly technology skilled and wired to make performance across the globe.

We provide job satisfaction and request skills instead, in a win win game. A very special kind of skills:
- The skill to speak well a language and to talk nice to people;
- The skill to talk IT technicalities and still be understood by mortals;
- The skill to tick off requests and leave peace of mind behind;
- The skill to enjoy a job of meaningful interaction within a company of cool people who want, surprisingly, the same.

We serve global businesses but deliver towards people as individuals. We talk business, but we serve people.

Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 24 Apr. 2024