Gratis

Reprezentant Regional de Vanzari

Regal Fermierul SRL
5 poziții

Candidatul Ideal

  • Experiență în vânzări: Experiența anterioară în vânzări este apreciată, însă nu este obligatorie.
  • Permis de conducere: Categoria B, cu un istoric bun de conducere.
  • Abilități de comunicare și negociere: Excelente abilități interpersonale și de negociere.
  • Autonomie și organizare: Capacitatea de a planifica și organiza deplasările și întâlnirile cu clienții eficient.
  • Cunoașterea industriei agricole: Înțelegerea produselor agricole și a pieței este un plus.
  • Orientare către obiective: Motivație și determinare în atingerea și depășirea obiectivelor de vânzări.
  • Flexibilitate: Disponibilitatea de a călători frecvent în diferite regiuni ale țării.

Dacă ești gata să îmbrățișezi această oportunitate unică de a crește alături de o companie de renume în industria agricolă și să contribui activ la succesul nostru, te invităm să aplici acum. Trimite-ne CV-ul tău actualizat și o scrisoare de intenție, evidențiind de ce crezi că ești potrivit pentru acest rol.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Dezvoltarea și gestionarea portofoliului de clienți: Identificarea și abordarea potențialilor clienți, precum și menținerea relațiilor cu clienții existenți.
  • Prezentarea și vânzarea produselor: Demonstrarea valorii produselor noastre agricole și încheierea vânzărilor.
  • Planificarea deplasărilor: Organizarea eficientă a rutelor de călătorie pentru a maximiza oportunitățile de vânzare.
  • Raportarea activității: Menținerea evidenței vânzărilor și a feedback-ului clienților, raportând periodic echipa de management.
  • Participarea la evenimente: Reprezentarea companiei la târguri, expoziții și alte evenimente relevante din industria agricola
Beneficii
  • Mașină de serviciu: Furnizăm mașina pentru toate deplasările profesionale.
  • Mediu de lucru stimulativ: Oportunitatea de a lucra într-un domeniu vital și în continuă creștere.
  • Pachet salarial competitiv: Salariu fix plus comision din vânzări, reflectând performanța individuală.
  • Dezvoltare profesională: Suport pentru dezvoltarea abilităților de vânzare și cunoașterea industriei agricole.
  • Echipă suportivă: Lucrul într-o echipă care încurajează inițiativa și succesul.

Compania noastră, lider în industria agricolă, este în căutarea unui Agent de Vânzări energic și orientat către rezultate, pentru a se alătura echipei noastre dinamice. Acest rol implică călătorii în diferite regiuni ale țării cu mașina furnizată de companie, pentru a promova și vinde produsele din portofoliul nostru.
Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 25 Apr. 2024