Gratis

Reprezentant Medical

Expand Health
4 poziții

Candidatul Ideal

Suntem in cautarea unor Reprezentanti Medicali pasionati si dedicati, cu un minimum de experienta.

Descrierea jobului

Cerinte:
  • Absolvent de studii superioare - cerinta obligatorie;
  • Experienta anterioara ca Reprezentant Medical;
  • Abilitati excelente de comunicare, organizare si ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁adaptabilitate;
  • Sociabilitate, ascultare activa si orientare catre interlocutor;
  • Atitudine entuziasta, proactiva si orientare catre obiective;
  • Disponibilitate pentru deplasare;
Responsabilitati:
  • Promovarea produselor catre medici si farmacisti;
  • Implementarea strategiei de promovare a produselor;
  • Organizarea evenimentelor medicale;
  • Prospectarea oportunitatilor de colaborare medicii si farmacistii;
  • Dezvoltarea si intretinerea relatiilor cu colaboratorii;

Expand Health, companie multinationala de consultanta in management si marketing farmaceutic, este prezenta in Romania din 1999. Cartea de vizita Expand Health Romania este impresionanta si reuneste companii farmaceutice multinationale prezente in Romania, si companii autohtone in plina expansiune. Printre serviciile oferite se numara outsourcing farmaceutic, recrutare, training, evaluare, teambuilding.

Publicat 9 Mai 2024 Reactualizat 3 Iun. 2024 Expiră 8 Iun. 2024