Gratis

REPREZENTANT MEDICAL

FITERMAN PHARMA
5 poziții

Candidatul Ideal

Dacă...
• Îţi doreşti să lucrezi într-o echipă responsabilă şi să îţi desfăşori activitatea la clienţii alocaţi (spitale, cabinete medicale individuale, farmacii) promovând produsele celui mai dinamic producător din piaţa pharma, Fiterman Pharma
• Eşti o persoană proactivă, întreprinzătoare şi comunicativă, având abilitatea de a asculta şi a furniza informaţii specifice pentru persoanele cu care interacţionezi
• Eşti adaptabilă, receptivă la idei noi, îţi menţii eficienţa când au loc schimbări în sarcinile sau în mediul de lucru
• Ai experienţă în activitatea de promovare sau îţi doreşti să înveţi să desfăşori activitate de promovare
• Cauţi respect din partea angajatorului şi oferi respect colegilor

Te vei bucura de...
• Pachet salarial corelat cu performanţele individuale şi de echipă
• Bonus de performanţă
• Instrumente de lucru-maşină de serviciu, laptop, telefon
• Discount la achiziţionarea produselor Fiterman Pharma de pe https://shopfiterman.ro/
• Libere de sărbători
• Mediu de lucru sănătos

Descrierea jobului

Poți realiza cu succes...
• Vizite zilnice la clienţii alocati pentru promovarea produselor celui mai dinamic producător din piaţa pharma, Fiterman Pharma
• Relaţionarea cu personalul medical din spitale/clinici/policlinici, farmacii independente şi de lanţ naţional
• Identificarea şi transformarea clienţilor potenţiali în clienţi activi prin activitatea de promovare pentru produsele alocate
• O stransă colaborare cu colegii de vânzări pentru a monitoriza vânzările din farmacii
• Adaptarea strategiei de promovare în funcţie de specificul activităţii din teren

Perseverența, pasiunea și dedicarea sunt motoarele care ne definesc activitatea de peste 29 de ani și care, alături de principiile pe care ne-am angajat să le respectam încă de la înființare, în 1995 - CALITATE, ECHIPĂ, DEZVOLTARE – ne-au transformat în cel mai dinamic producător român din aria medicală: producător de medicamente, dispozitive medicale, suplimente alimentare, dermatocosmetice și cosmetice.

În activitatea noastră suntem mereu inspirați de pacienți pentru a crea produse inovative adecvate nevoilor acestora. Tocmai de aceea, punem întotdeauna preț pe inovație și cercetare, având o echipă formată din specialiști în farmacie, medicină, biochimie și bioinginerie medicală. Împreună am creat, dezvoltat și produs peste 250 de produse care acoperă peste 20 arii terapeutice.

Iar povestea noastră nu are sfârșit. Pentru că viitorul ne va ține permanent conectați la ultimele tendințe din domeniul farmaceutic și medical pentru a oferi pacienților noștri cele mai bune soluții terapeutice.
Publicat 29 Mart. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 28 Apr. 2024