Gratis

Reprezentant medical

Zarys International Group S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Datorită dezvoltării extinse a filialei noastre din România cautam reprezentanti de vânzări, 1 poziție pentru regiunea Moldovei și 1 poziție pentru regiunea București.
  • Experiență în vânzarea pe piața tradițională și en-gros
  • Cunoasterea elementelor de baza ale legislatiei achizitiilor publice
  • Experiență comercială, dovedită de succese profesionale
  • Cunostinte despre dispozitivele medicale de unica folosinta
  • Cunoasterea limbii engleze
  • Experiență in industria medicala ca reprezentant medical (dispozitive
  • medicale de unica folosinta) va constitui un avantaj
  • Orientarea spre rezultate și motivația de a lucra intens
  • Dorinta de a va dezvolta si imbunatati in mod constant abilitatile
  • Permis de conducere, categoria B

Descrierea jobului

  • Vânzarea si promovarea dispozitivelor medicale de unică folosință și echipamentelor individuale de protecție către distribuitori din industria medicală, dentară, chimică, cosmetică, de curățenie, sănătate etc, in zona alocata
  • Monitorizarea continuă a pieței și a activităților concurenților
  • Menținerea unor relații bune cu clienții
  • Stabilirea de noi contacte de afaceri
  • Participarea activa la pregatirea ofertelor pentru licitatii
  • Planificarea și raportarea activitatii în conformitate cu standardele companiei

Oferim:
  • Contract de muncă
  • Un loc de muncă provocator într-o companie de renume, cu o dezvoltare dinamică
  • Instrumente de lucru necesare (mașină de serviciu, laptop și telefon mobil)
  • Beneficii - bonuri de masa, asigurare medicala privata, abonament sport, pilonul III de pensii.
  • Atmosfera placuta la locul de munca, precum si relatii non corporative

Cu sediul în Polonia, Zarys International Group este prezent pe piață de peste 30 de ani și s-a impus fără îndoială ca un jucător cheie în domeniul consumabilelor medicale. Avem unul dintre cele mai mari centre logistice din Europa și oferim o
gamă largă de produse, precum și servicii excelente.

Publicat 13 Mart. 2024 Reactualizat 12 Apr. 2024 Expiră 12 Apr. 2024