Gratis

Reprezentant Medical

Expand Health
5 poziții

Candidatul Ideal

  • Studii superioare finalizate cu diploma de licenta;
  • Experienta minima in promovarea medicala reprezinta un must-have;
  • Atitudine deschisa, joviala, carismatica;
  • Dinamism si orientare spre dezvoltare si performanta;
  • Abilitati de comunicare excelente (verbala si scrisa), fara tic-uri/greseli gramaticale;
  • Disponibilitate pentru deplasare in teritoriile arondate;

Descrierea jobului

Expand Health creeaza o echipa noua, dedicata promovarii unor branduri consacrate in aria de ginecologie.

Responsabilitati:
  • Planificarea vizitelor cu specialistii din domeniul sanatatii (medici ginecologi si de familie);
  • Identificarea noilor oportunitati de colaborare;
  • Organizarea evenimentelor medicale cu scopul dezvoltarii brand awareness-ului;
  • Prezentarea portofoliului (suplimente si produse de ingrijire);
Beneficii:
  • Bonus lunar si trimestrial;
  • Abonament servicii medicale;
  • Spor de mobilitate;
  • Training-uri profesionale;

De peste 25 de ani, Expand Health simbolizeaza un punct de referinta pentru recrutarea, formarea si managementul personalului dedicat promovarii farmaceuticelor. Cu un portofoliu impresionant de colaboratori producatori si peste 1200 de proiecte finalizate cu succes in decursul anilor, Expand Health este definit de valori fundamentale, precum transparenta, curaj, rapiditate, flexibilitate, initiativa si competenta. Luand in mod constant in considerare feedback-ul clientilor si angajatilor nostri, ne propunem imbunatatirea continua.

Publicat 1 Mart. 2024 Reactualizat 31 Mart. 2024 Expiră 31 Mart. 2024