Gratis

Reprezentant Medical

aEstet Technology
2 poziții

Candidatul Ideal

- Experiență dovedită în vânzări și un istoric de depășire a obiectivelor.
- Abilități puternice de comunicare și cunoașterea limbii engleze.
- Abilitatea de a construi relații cu clienții și de a menține un focus puternic pe serviciul pentru clienți.
- Abilitatea de a face mai multe lucruri deodată, de a-ți prioritiza și gestiona timpul eficient.
- Autonomie și capacitatea de a lucra independent.
- Studii superioare în administrarea afacerilor, vânzări sau un domeniu relevant sunt un avantaj.
- Cunoașterea MS Office și a unui software CRM.

Descrierea jobului

- Identifică și caută clienți noi prin căutarea de leaduri și apeluri sau emailuri reci.
- Înțelege nevoile și cerințele clienților și explică produsele, serviciile și echipamentele noastre.
- Încheie vânzări și atinge obiectivele trimestriale.
- Menține și extinde baza de date cu posibili clienți în teritoriul alocat.
- Dezvoltă și menține relații puternice și de durată cu clienții, oferind un serviciu excelent.
- Ajută la implementarea produselor și serviciilor noastre.
- Actualizează și păstrează evidența vânzărilor și pregătește rapoarte.

aEstet Technology este un distribuitor de top în domeniul echipamentelor estetice, amenajărilor pentru saloane, produselor de frumusețe, acidului hialuronic injectabil, testelor ADN și altor consumabile sau echipamente pentru clinici estetice, medici, cabinete medicale sau saloane de înfrumusețare.
Cu peste un deceniu de experiență și un portofoliu remarcabil, ne extindem echipa de vânzări și căutăm un Reprezentant de Vânzări dedicat și energic să se alăture echipei noastre.

Membrii de succes ai echipei de vânzări vor aplica o strategie eficientă pentru a crește vânzările și a construi relații puternice cu clienții. Ne propunem să stimulăm creșterea financiară durabilă prin creșterea vânzărilor și a relațiilor cu clienții.
Dacă ești motivat, orientat către obiective și entuziasmat de vânzări, te invităm să îți trimiți CV-ul și scrisoarea de intenție detaliindu-ți abilitățile și experiența.

Publicat 28 Febr. 2024 Reactualizat 27 Mart. 2024 Expiră 29 Mart. 2024