Gratis

Reprezentant Medical - zona Bihor Salaj

SC ANTIBIOTICE SA

Candidatul Ideal

Viziunea și misiunea Antibiotice S.A.
Ne punem întotdeauna forța și cunoașterea în slujba celor care au nevoie de sprijinul nostru. Facem medicamentele valoroase mai accesibile, ca mijloc de îngrijire a sănătății pentru pacienți, medici și farmaciști.
Pretuim eficiența și spiritul de cooperare, care ne permit să fim orientați către nevoile mereu în schimbare ale clienților și consumatorilor noștri.
Daca esti o persoană orientată spre rezultate și dornică să activezi într-o companie farmaceutică de top, această oportunitate poate fi ceea ce cauți.
  • Absolvent studii superioare, cu licenţă, avantaj specializări Medicină/ Farmacie sau domenii conexe;
  • Experienţă în domeniul promovării produselor farmaceutice de minim 2 ani;
  • Abilităţi de comunicare, negociere, de prezentare şi de lucru în echipă, orientare către client şi către rezultate, iniţiativă, disponibilitate de deplasare în teren;
  • Posesor permis de conducere categoria B;Cunoştinţe de operare PC (MS Office, Internet).

Descrierea jobului

​Responsabilitati:
  • Promovarea etică la segmentele de clienţi specifici (medici, farmacişti) a produselor din clasele terapeutice specifice portofoliului Antibiotice, în zona alocată, în vederea realizării obiectivelor stabilite;
  • Colaborarea cu reprezentanții medicali și reprezentanții de vânzari în scopul realizarii obiectivelor comune pentru produsele aflate in copromovare, si in scopul facilitarii accesului la medicamente accesibile pacientilor;
  • Prospectarea pieţei din zona alocată,transmiterea periodică a rapoartelor specifice;
  • Organizarea şi participarea la diverse prezentări, simpozioane, conferințe din domeniul farmaceutic.
Oferta noastră include următoarele avantaje și beneficii motivaționale:
  • Salariul atractiv și tichete de masa;
  • Prime sărbători legale (Paște, Crăciun);
  • Bonusare trimestrială conform Sistemului motivațional;
  • Acces gratuit la Biblioteca Bookster;
  • Zile suplimentare de Concediu de odihnă;
  • Acces gratuit la platforma E-learning(cursuri de dezvoltare profesională și personală);
  • Accesare suplimente alimentare din portofoliul companiei (conform procedurii interne);
  • Mașină de serviciu, laptop, telefon de serviciu.

Descrierea companiei

Cu știință și suflet, alături de oameni !

La Antibiotice fabricăm medicamente generice de calitate certificată la nivel internațional, cu știință și suflet, pentru a crește accesul pacienților, medicilor și farmaciștilor la mijloace valoroase de îngrijire a sănătății.

Urmărindu-ne cu consecvență țintele, am ajuns un brand recunoscut în România, care aduce sănătate pentru milioane de oameni din țară și un partener de încredere ce dezvoltă relații comerciale în peste 70 țări ale lumii.

Portofoliul nostru de peste 150 de medicamente acoperă o gamă largă de arii terapeutice, strategia de dezvoltare fiind focusată astăzi pe medicamentele din clasele antiinfecțioase, cardiovascular, oncologie, sistem nervos central, dar și pentru profilaxia și creșterea calității vieții.
Publicat 6 Mart. 2024 Reactualizat 3 Apr. 2024 Expiră 5 Apr. 2024