Gratis

Reprezentant medical - ONCOLOGIE

Resident Laboratory srl
2 poziții

Candidatul Ideal

- Portofoliu ACTIV de ONCOLOGI si specialisti in biopsii pulmonare
- Spirit pragmatic, integru si credibil
- Experienta in promovarea serviciilor/analizelor medicale catre oncologi - minimum 5 ani
- Abilitati de lucru individual si in echipa
- Abilitati certe de comunicare si negociere
- Disponibilitatea de a avea un program flexibil
- Training-urile in domeniul vanzarilor si al leadership-ului reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

- Promovarea analizelor genetice legate de ONCOLOGIE (PROSIGNA, BRCA, EGFR, RAS, MSI, PIK3CA, etc.)
- Promovarea analizelor genetice/moleculare, histopatologie si IHC, legate de oncologie, ginecologie, gastroenterologie
- Consolidarea relatiilor cu clientii existenti
- Initierea si negocierea contractelor cu alti clienti importanti
- Corelarea cerintelor cu oferta laboratorului
- Monitorizarea continua si activa a pietei
- Reprezentarea companiei in relatiile cu clientii si cu potentialii clienti
- Diferite raportari catre superiori

- Pachet salarial atractiv ("fluturasul" curent + 2000 lei pentru ''full time'', part time - la intelegere)
- Masina de serviciu - la cerere
- Laptop, telefon mobil - la cerere
- Mediu de lucru profesionist

Descrierea companiei

Science for LIFE – stiinta pentru viata

...este sloganul societatii noastre. Suntem cel mai important laborator de genetică, patologie moleculară și anatomie patologică din zona de vest a țării.

Publicat 12 Mart. 2024 Reactualizat 11 Apr. 2024 Expiră 11 Apr. 2024