Gratis

Reprezentant Medical - divizia diabet

Pharmalink S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

  • Minim 6 luni experienta in promovare medicala sau vanzari in domeniul farmaceutic / medical;
  • Experienta in promovare medicala poate constitui un avantaj;
  • Abilitati foarte bune de prezentare, relationare si comunicare;
  • Orientare spre rezultate;
  • Disponibilitate de deplasare in zona alocata;
  • Cunostinte operare PC;
  • Permis categoria B;
  • Limba engleza la nivel mediu reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Atingerea obiectivelor stabilite de companie in zona alocata;
  • Promovare medicamente/dispozitve medicale la medici si farmacisti;
  • Preluarea comenzilor.

Beneficii:
  • Salariu fix plus sistem de bonusare in functie de perfomanta realizata;
  • Tichete de masa;
  • Masina de serviciu, tableta, telefon mobil.

Acceseaza acest link pentru a vedea mai multe despre munca noastra.
Publicat 15 Mart. 2024 Reactualizat 14 Apr. 2024 Expiră 14 Apr. 2024