Gratis

Reprezentant Medical | Dispozitive Medicale - Diabet

Deyan Kraft Medical S.R.L.

Candidatul Ideal

Cautam un nou coleg/colega care sa ni se alature in departamentul Vanzari al Deyan Kraft Medical companie ce deține brand-ul CGM Diabet România

Rolul deschis este acela de
(Promovarea si vanzarea dispozitivelor medicale & produselor dedicate tratamentului diabetului zaharat)

Ne-ar placea sa fii o persoana ambitioasa, responsabila, care stie cum sa gestioneze relatiile cu clientii si colaboratorii si sa ai un profil apropiat de cel de mai jos:

Colegul/colega noastra are:

Studii superioare absolvite;
Abilitati de comunicare si negociere;
Atitudine profesionista- demostrata prin modul de comunicare, tinuta si comportament in relatia cu clientul;
Orientare catre rezultate;
Seriozitate si perseverenta in atingerea obiectivelor propuse;
Experienta anterioara in domeniul vanzarii si promovarii de servicii - avantaj domeniul medical;
Pasiune pentru domeniul medical;
Limba engleza-nivel mediu
Permis conducere-cat. B. (minim 3 ani experienta)

Descrierea jobului

Despre noul tau rol:
In rolul de Reprezentant Medical, vei vizita medici, spitale, clinici si alte institutii care se concentreaza ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈pe îngrijirea diabetului, oferind expertiza cu privire la produsele companiei (Sisteme de Monitorizare Continua in Timp Real a Glucozei, Pompe de Insulina, Teste de Glicemie, Ace pentru PEN-uri de insulina, toata gama de dispozitive medicale si consumabile pentru tratamentul diabetului de Tip1 si Tip2)

Vei fi responsabil de un portofoliu divers, format din cele mai inovative dispozitive medicale dedicate tratamentului diabetului zaharat. Vei reprezenta compania in fata profesionistilor din domeniul medical, cu care vei construi relatii de lunga durata.
Echipa noastra, foarte performanta, te va ajuta sa te dezvolti într-un mediu dinamic, care iti va oferi multe provocari, dar si multe satisfacti

Ce oferim in schimb:

Salariu fix + bonusuri
O oportunitate extraordinara de dezvoltare personala într-un mediu antreprenorial;
Un mediu de lucru placut într-o companie flexibila, stabila si de succes;
Posibilitati de dezvoltare pe plan profesional;
Bonuri de masa;
Abonament medical;
Autoturism de companie; laptop; smartphone
Mediu de lucru care incurajeaza initiativa

CGM DIABET ROMANIA is a leader in innovative digital health solutions and continous monitoring systems for diabetes management therapy.

In every moment, our team is mobilised around a single objective: to improve the quality of life for the Diabetes community, by combining state-of-the-art technology, innovative products, support and continuous medical education.

We Are One Team

At CGM DIABET ROMANIA we emabrace the diversity of our locations, perspectives and experiences to succeed as one company. We each have a significant role to play, we learn and support each other to be our collective best. We commit to this united mindset and inspire others to do the same.

We Aim Higher

Good enough isn’t good enough – we want to be the best. We are bravely curios and optimistic about our ideas for the future, and exploration is in our DNA. We act with courage, challenge the status quo, take risks and discover new opportunities. We execute with excellence.

We are Human First

Humanity is present in all that we do – connecting with kindness and empathy. Our focus is always on people – our customers, our partners and our employees.

We are here to inspire people to be more aware of their power, to take action and embrace a healty life as a daily practice and feel fully alive.

We raise awareness and strive to provide quick and personalized solutions and support our end users and all people involved in their disease in making life easier.

CGM DIABET ROMANIA – Health Innovation | Your Choice. Your Life. Your Freedom

Publicat 16 Mai 2024 Reactualizat 1 Iun. 2024 Expiră 15 Iun. 2024