Gratis

Reprezentant Medical & Comercial (dermato-cosmetice)

Expand Health
2 poziții

Candidatul Ideal

Expand Health recruteaza doi candidati, locati in Cluj si Dolj, pentru cele doua posturi vacante, de Reprezentant Medical & Comercial.
Cautam persoane cu experienta in vanzari produse farmaceutice/dermato-cosmetice sau farmacisti cu abilitati de comunicare si promovare.

Descrierea jobului

Cerinte:
  • Studii medii/superioare finalizate;
  • Un minimum de experienta ca Reprezentant Vanzari farmaceutice/Reprezentant Medical;
  • Experienta in promovarea unui portofoliu de ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︃produse dermato-cosmetice este considerata un avantaj;
  • Disponibilitate pentru deplasari in teritoriul alocat;

Responsabilitati principale:
  • Promovarea produselor doar catre medici dermatologi si farmacisti;
  • Vanzarea directa in farmacii;
  • Sustinerea prezentarilor;
  • Mentinerea si dezvoltarea relatiilor de colaborare cu clientii din teritoriul arondat;
  • Planificarea si raportarea activitatii;

Expand Health, companie multinationala de consultanta in management si marketing farmaceutic, este prezenta in Romania din 1999. Cartea de vizita Expand Health Romania este impresionanta si reuneste companii farmaceutice multinationale prezente in Romania, si companii autohtone in plina expansiune. Printre serviciile oferite se numara outsourcing farmaceutic, recrutare, training, evaluare, teambuilding.

Publicat 15 Mai 2024 Reactualizat 1 Iun. 2024 Expiră 14 Iun. 2024