Gratis

Reprezentant medical – Brand Bioeel (zona Moldova)

Bioeel SRL

Candidatul Ideal

Studii superioare
Cunoștințe de vânzări, bun organizator, atenție la detalii
Capacitate de planificare a activității zilnice și orientare spre rezultat
Orientare către client, flexibilitate și inițiativă
Experiență minim 2 ani
Permis de conducere categoria B, disponibilitate pentru deplasări (9 județe)
Domiciliul în Iasi, Bacău, Piatra Neamț, Focșani

Descrierea jobului

Realizează planul lunar de vânzări/ gross margin, contractarea beneficiarilor şi negocierea condiţiilor de livrare
Stabilește, menține și dezvoltă parteneriate durabile cu clienții de tip Farmacie și Depozit Local, oferind consultanță acestora pentru îmbunătățirea serviciilor și creșterea satisfacției consumatorilor
Răspunde de creșterea cotei de piață a produselor/ serviciilor oferite de companie
Efectuează studiul pieţei şi al concurenţei.

Descrierea companiei

Viziune: Sănătate prin responsabilitate

Pentru noi responsabilitatea este calea cea mai sigură către sănătate.
Dorim să stabilim un nou standard de excelență în industria farmaceutică.
Responsabilitatea este implicare autentică, rigoare în implementarea celor mai stricte standarde, respect pentru prevenție și asumarea cu seriozitate a tratamentelor recomandate.

Te așteptăm cu drag alături de noi să continuăm povestea Bioeel: de peste 30 de ani în România, sănătate prin responsabilitate!

Publicat 23 Apr. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 23 Mai 2024