Publicat 18 Aug 2007 | Reactualizat 16 Sep 2007 | Expiră 18 Sep 2007

reprezentant de vanzari

CONFIDENTIAL
2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Persoana perseverenta, persuasiva, cu abilitati de comunicare si negociere
- capacitate de planificare si organizare
- disponibilitate pentru program prelungit si deplasari
- experienta minima in vanzari
- studii superioare (preferabil tehnice)
- permis de conducere cat. B

Descrierea jobului

- implementeaza politica de vanzari a firmei
- identifica potentialii clienti din zona de activitate
- creeaza si dezvolta relatiile comerciale cu clientii
- promoveaza portofoliul de produse
- raspunde de realizarea planului de vanzari
- isi planifica activitatea zilnica
- se preocupa de livrarea comenzilor catre clienti si incasarea banilor de la clienti

-angajament pe termen lung
-salariu fix + bonusuri in functie de vanzari/incasari
-bonuri de masa
-masina si telefon de serviciu

Distribuitor de consumabile pentru industrie angajeaza reprezentanti de vanzari in urmatoarele orase: Baia-Mare, Brasov,Ploiesti, Satu-Mare, Tg-Mures,

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

reprezentant de vanzari  -  CONFIDENTIAL