Gratis

Reprezentant de Vanzari Anvelope Camioane

CONFIDENTIAL - 3 poziții

Candidatul Ideal

Ne dezvoltăm Departamentul Comercial și suntem în căutare de Reprezentanti vanzari cu un istoric dovedit în vânzări și servicii pentru clienți, cu o înțelegere bună a industriei anvelopelor de preferat, sau cu experiență în industrii conexe care să se alăture echipei și să promoveze gama de anvelope pentru camioane, industriale și agricole potențialilor clienți.
Candidatul potrivit va fi responsabil pentru stabilirea și menținerea unei baze de clienți stabile în timp ce atinge sau depășește obiectivele de vânzări.

Abilități și calificări
  • Experiență în vânzări, de preferință în industria anvelopelor, cu accent pe anvelopele pentru camioane, industriale și agricole.
  • Abilități bune de comunicare, cu capacitatea de a construi și menține relații cu clienții.
  • Abilitatea de a lucra independent și ca parte a unei echipe.
  • Abilități analitice, cu capacitatea de a identifica și rezolva probleme rapid și eficient.
  • Abilități de organizare și de gestionare a timpului, cu capacitatea de a prioritiza sarcinile și de a respecta termenele limită.
  • Disponibilitate de a călători pentru a se întâlni cu clienții și a participa la evenimente, după caz.
  • Cunoștințe în software Microsoft Office și CRM.
  • Minim 2-3 ani experienta in vanzari.

Descrierea jobului

Responsabilități

Dezvoltați și mențineți relații cu clienții noi și existenți din sectoarele de interes.
Atingeți obiectivele de vânzări prin promovarea gamei noastre de anvelope și oferind soluții personalizate pentru a satisface nevoile clienților.
Colaborați cu departamentele interne pentru a asigura livrarea la timp a produselor și serviciilor
Participați la târguri, conferințe și alte evenimente pentru a promova produsele și serviciile și pentru a crește gradul de conștientizare a mărcii.
Monitorizați și analizați tendințele pieței și activitatea concurenților.
Gestionați conturile clienților și vă asigurați că toate informațiile relevante sunt înregistrate.
Dezvoltați și executați strategii de vânzări pentru a atinge obiectivele de afaceri și creșterea veniturilor.

Oferta noastra

Oferim un mediu de lucru motivant, menit să stimuleze și să încurajeze creșterea profesională într-un ritm rapid.
De asemenea, oferim un salariu competitiv și beneficii suplimentare, cât și oportunități de dezvoltare a carierei într-una dintre cele mai mari și mai solide companii din industrie.

Beneficii
  • Venit fix motivant.
  • Bonus substantial din vânzări fără limită inferioară sau superioară.
  • Cursuri, Training-uri tehnice si de vanzari.
  • Program de lucru flexibil (hybrid)
  • Petreceri/evenimente companie
  • Laptop, telefon, autoturism de serviciu.
  • Tichete de masa (40 RON/zi).
Publicat 15 Apr. 2024 Reactualizat 15 Apr. 2024 Expiră 15 Mai 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.