Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

REPREZENTANT COMERCIAL

PLASMASERV
1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • persoana organizată, responsabilă, comunicativă
  • cunoştinte MS Office
  • buna comunicare in limba romana si engleza,
  • capacitate de intelegere notiuni tehnice de baza,
  • capacitate de analiza si structurare informatii

Descrierea jobului

Responsabilitati principale:
  • suport ofertare pentru echipa de vanzari
  • asistenta clienti
  • procesare comenzi clienti
  • emitere facturi fiscale
  • emitere note de ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂receptie marfa
  • gestionare solduri clienti
Beneficii:
  • program de instruire cu specific tehnic si comercial
  • posibilitatea de dezvoltare si colaborare pe termen lung
  • pachet salarial format din salariu fix si bonusuri.
  • asigurare medicala

Suntem o companie antreprenoriala romaneasca, fondata in 2004. Furnizam echipamente si solutii complete pentru sudare si debitare, folosite in industrii strategice, precum constructii civile si industriale, santiere navale, constructii de masini, confectii metalice, agricultura sau energie.

Credem in puterea echipei si in lucrurile bine facute, in parteneriate construite in timp. Seriozitate, profesionalism si consecventa – asa am construit relatia cu partenerii, clientii si furnizorii. Si asa, impreuna, conectati in permanenta la noutatile de pe piata internationala, simplificam munca profesionistilor in sudare si debitare si transformam provocarile si viziunile lor in solutii adaptate pietei romanesti.

Suntem distribuitori autorizaţi ai urmatoarelor companii producătoare: Hypertherm, Kemppi, Eckert, DNE Laser, Kemper, Weldas, Gullco, HBS, Bymat, Trafimet, GPPH, Portwest, GCE.

Publicat 24 Mai 2024 Reactualizat 14 Iun. 2024 Expiră 23 Iun. 2024