Gratis

Reprezentant comercial zonal

SC MUNAX SRL
4 poziții

Candidatul Ideal

  • calitati excelente de comunicare si negociere;
  • experienta in vanzari directe;
  • cunostinte bune operare PC;
  • cunostinte in domeniul pieselor de schimb sau a utilajelor agricole;
  • experienta in domeniul agricol
  • cunostinte de limba engleza - nivel mediu;
  • permis de conducere cat. B;
  • disponibilitate la deplasari;

Avantaj:
  • experienta in vanzarea utilajelor sau pieselor de schimb pentru utilaje

Descrierea jobului

  • administreaza si dezvolta portofoliul de clienti;
  • prezinta, promoveaza si vinde produsele in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale societatii;
  • stabileste si participa la intalnirile cu clientii;
  • participa la negocieri, monitorizeaza derularea contractelor;
  • cunoaste temeinic caracteristicile produselor comercializate;
  • urmareste realizarea planului de vanzari
  • propune, participa si se implica activ in actiuni de promovare (ex: organizarea de demonstratii in teren, expozitii)

Infiintata in 2003, MUNAX este o companie cu capital strain privat care are ca principalale activitati comercializarea utilajelor agricole, furnizarea pieselor de schimb si service.

Cele 14 puncte de lucru, uniform distribuite pe intreg teritoriul Romaniei, asigura legatura permamenta cu clientii din agricultura si din alte domenii.
Publicat 8 Mart. 2024 Reactualizat 7 Apr. 2024 Expiră 7 Apr. 2024