Gratis

Reprezentant comercial Tehnic

ALBERT BERNER SRL
11 poziții

Candidatul Ideal

CRITERII DE SELECȚIE
Aceste criterii sunt esențiale pentru angajator în procesul de selecție a candidaților.
Peste 3 ani de experiență

- Dinamic, organizat, riguros, cu cunostinte tehnice in constructii (constituie avantaj) pentru Bucuresti; Brasov ; Suceava;Constanta; Timisoara; Arad sau auto pentru (constituie avantaj) Bucuresti; Alba; Cluj
- Abilitati de comunicare
- Cunoștințe PC ( M Office)
- Integrarea și munca în echipă
- Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

VANZARI DIRECTE

Cerințe:
Menținerea portofoliului existent de clienți și dezvoltarea lui prin identificarea și adăugarea clienților noi
Prezentarea și argumentarea produselor (catalogul)
Identificarea necesităților clienților și oferirea de soluții la aplicațiile acestora
Întocmirea ofertelor de preț
Întocmirea comenzilor și plasarea lor în sistem
Urmarirea încasărilor
Completarea formularelor interne necesare etc.

Beneficii:
Salariu atractiv, crescător și adaptabil lunar, în funcție de rezultate
Comision din încasări, calculat și plătit lunar
Bonusuri consistente, lunare sau trimestriale pentru îndeplinirea obiectivelor
Tichete de masă
Tichete cadou (ex:Paște, Crăciun)
Prime de sfârșit de an
Mașină de servici în funcție de nivelele de carieră
Smartphone cu abonament de servici
Notebook cu catalogul electronic și softul pentru vânzare, dotat cu internet mobil.
Training-uri în țară și străinătate sau online
Acces la platforma de învățare E-learning a grupului Berner
Posibilități de promovare internă și internaționalăDescrierea companiei

Cu o poveste de succes de peste șaizeci de ani și două generații la conducere, Berner este recunoscută la nivel internațional pentru calitate, servicii și expertiză în sectoarele construcțiilor, mobilității și industriale generale.
Combinând servicii excelente cu o gamă completă de produse și canale de vânzare conectate, suntem exact acolo unde este nevoie de noi.

Suntem prezenți in 21 de țări din Europa cu peste 6.800 de angajati din care 4.400 reprezentanți de vânzări în teren. Astfel Berner demonstrează în mod constant că este un partener de încredere care înțelege provocările unice din această lume în continuă schimbare și oferă întotdeauna soluții personalizate pentru clienții săi.

În România, Berner este prezentă pe piață din anul 2007, ca Albert Berner SRL, devenind în scurt timp o companie importantă și relevantă in sectoarele construcțiilor și mobilității.
Albert Berner SRL cu sediul în Arad oferă peste 25.000 de produse esențiale în sectoarele construcțiilor, mobilității și industriale generale. Compania este prezentă în întrega țara prin fortă de vanzare și oferă un parteneriat de încredre, înțelege provocările unice din această lume în mișcare și are întotdeauna soluții personalizate pentru clienții săi.
Oferim un portofoliu integral de produse, sfaturi profesionale și concepte de servicii bine gândite.
Împărtășim pasiunea pentru excelență.
PĂȘIM SPRE VIITOR ÎMPREUNĂ!

Compania Albert Berner SRL este structurată pe doua divizii,
Mobility și Constructii, oferă un parteneriat de încredere prin distribuție OMNI-CHANNEL, prin vânzări directe prin reprezentant de vânzări și alte canale cum ar fi shop online.
Avem o gama vastă de produse premium cum ar fi:
Organe normate de asamblare si fixare,
Produse chimice tehnice,
Produse pentru tehnica gauririi,debitarii,polizarii,slefuirii,filetarii,
Unelte manuale
Electrice si pneumatice,
Produse pentru protectia muncii si a suprafetelor,
Produse pentru depozitare,
Mic utilaj pentru atelierele auto.

Cariera ta:
Suntem “Experți din pasiune”, o calitate care ne definește încă de la începuturi, uniți de valori și principii comune.
Asta ne poziționează ca fiind un mediu de lucru onest, competent, responsabil și în permanență conectat, în care există posibilitatea de dezvoltare în carieră.
Având nivele de carieră atent gândite pentru a stimula și dezvolta fiecare angajat, la Albert Berner SRL găsești un mediu de lucru plăcut, dinamic și motivant.

Publicat 29 Mart. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 28 Apr. 2024