Gratis

Reprezentant comercial B2B

Mobiup Distribution SRL
5 poziții

Candidatul Ideal

  • Să fii o persoană entuziastă, cu excelente aptitudini de comunicare;
  • Să fii perseverent și orientat către atingerea obiectivelor;
  • Să iți facă plăcere să lucrezi în echipă;
  • Să ai experiență în vânzări, distribuție sau door2door;
  • Să ai disponibilitate pentru deplasări frecvente în aria de responsabilitate;
  • Să ai capacitate de organizare și planificare a activităților zonale;
  • Să ai permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

Dacă îndeplinești aceste condiții, îți vom oferi tot suportul pentru a desfașura cu succes următoarele activități:
  • Dezvoltarea și menținerea într-o manieră profesionistă a relației cu actualii și potențialii parteneri;
  • Deplasarea pe teren pentru construirea și dezvoltarea de succes a relației cu partenerii;
  • Cunoașterea atât a produselor și serviciilor oferite, cât și a concurenței din piață;
  • Utilizarea corectă a informațiilor și a aplicațiilor de lucru la care vei avea acces;
  • Gestionarea responsabilă a documentelor comerciale și fiscale în relația cu partenerii.
Beneficii:
  • Mașină și telefon de serviciu;
  • Salariu fix, tichete de masă;
  • Bonusuri de performanță;
  • Programe structurate de dezvoltare profesională și personală;
  • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată.

Recompensăm performanța și parteneriatul pe termen lung.
Peste 90% din echipa noastră de management provine din promovările interne.

Mobiup s-a impus pe piata din Romania atat prin seriozitate, cat si prin calitatea produselor si serviciilor pe care le ofera, devenind astfel cea mai mare companie din domeniul sau. Membră a grupului de firme Arsis-Mobiup-Mobicell, misiunea noastră este aceea de a crea o legatură strânsă cu consumatorul final.

Publicat 13 Mart. 2024 Reactualizat 12 Apr. 2024 Expiră 12 Apr. 2024