Gratis

REPREZENTANT / AGENT VANZARI

Bartec RO SRL

Candidatul Ideal

Candidatul ideal este :
  • dinamic, cu bune abilitati de vanzari, dispus sa faca vizite pe teren (Bucuresti) zilnic;
  • cu spirit tehnic, deoarece produsele pe care le vinde fac parte din sisteme electrice de degivrare / incalzitoare profesioniste, in domeniul dezghetului rampelor, teraselor, conductelor;
  • dornic sa gaseasca clienti noi in permanenta (si sa dezvolte relatiile cu cei curenti)
  • o persoana comunicativa deoarece va avea discutii atat cu ingineri, project manageri, cat si cu investitori, proprietari / administratori firme;
  • cu o atitudine orientata spre obtinerea rezultatelor in vanzari, deschis si pozitiv.

Este obligatoriu sa detina permis de conducere auto.

Descrierea jobului

Jobul combina doua caracteristici: vanzari si abilitati tehnice.

Necesita bune abilitati de comunicare si implicit vanzare pentru a vinde sisteme de degivrare ce se amplaseaza la exterior pentru a nu se depune zapada, gheata pe rampe, terase, intrari, acoperisuri sau la interior ca si incalziri in pardoseala.
Jobul este dinamic prin vizitele zilnice pe santierele din Bucuresti, in proportie de 70% din timp fiind pe teren.
Disponibilitate pentru urmarirea executiei lucrarilor rezultate ca urmare a procesului de vanzare.
Jobul se desfasoara doar in Bucuresti cu un program de lucru intre 8.30 - 17.30, de luni - vineri.
Jobul poate fi accesat si de studenti / internship iar conditiile de lucru se vor discuta separat in interviu.
Jobul se adreseaza atat tinerilor la inceput de cariera, dar si celor cu experienta care isi doresc un job stabil si un mediu de lucru placut.

Beneficiile:

- pachet salarial motivant (3000 - 10000 Ron) format din salariul fix, comisioane si bonusuri
- programe continue de training
- posibilitati de promovare
- pachet complet de mijloace de lucru.

Firma BARTEC RO este direct importator al cablurilor electrice incalzitoare si automatizarea acestora ce formeaza sistemul complet de degivrare precum si al incalzirilor electrice in pardoseala la interior.
Domeniul dezghetului rampelor, teraselor, jgheaburilor si burlanelor, desi este un domeniu de nisa, ia amploare tot mai mare, fiind recomandat de toti proiectantii cladirilor de lux ce se construiesc in momentul actual.
Cu o echipa de oameni profesionisti si experienta de peste 20 de ani in domeniul degivrarilor, firma BARTEC RO este dinamica, serioasa si are in palmares lucrari importante executate pe parcursul anilor.
Calitatea furnizorilor, a produselor si a oamenilor face din firma BARTEC RO un partener profesionist pe termen lung atat pentru clienti cat si pentru angajatii sai.
Pentru mai multe detalii despre BARTEC RO, vizitati www.degivrare.ro si facebook: https://www.facebook.com/bartec.ro
Publicat 15 Mai 2024 Reactualizat 15 Mai 2024 Expiră 22 Mai 2024